Губернатор: “голос” Хмельницької ОДА має бути хорошим організатором, журналістом і політтехнологом

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний розповів, яким, на його думку, має бути керівник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“На цю посаду мені потрібен хороший організатор, журналіст і політтехнолог. Словом, це людина, котра відслідковуватиме і систематизуватиме ситуацію у громадському житті регіону. Такий собі спікер облдержадміністрації, який говорив би від імені держави і влади”, – пояснив він.

Очільник ОДА зазначив, що наразі поки немає конкретної кандидатури на вакантне місце.

Водночас Загородний розповів про причину звільнення екс-начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Анатолія Польовика.

“Я дав можливість цьому чоловікові набратися досвіду. Але, коли побачив рейтинг інформаційної відкритості офіційних сайтів облдержадміністрацій (сайт Хмельницької ОДА посів передостанню сходинку – НГП), остаточно визначився з ним”, – сказав глава області.

Як писав НГП, на початку 2015 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець критично відреагував на факт недостатньої взаємодії Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької облдержадміністрації з представниками комунальних видань області.

“Ви маєте брати Анатолія (Польовика – НГП) “за шкірку” і казати, що у нас є питання. Якщо він журналістів не збиратиме щомісяця, прошу просигналізувати мені і тоді побачите, що з ним буде”, – заявив Стець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Спікер – так, а до чого тут політтехнолог? Ні чого не поплутав?

  2. вибори.чемеровецьким р-ном 15 р-ків керує”Оболонь”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.