У Хмельницькому буде нова поліція, але ще не скоро

За словами очільника обласного УМВС Миколи Семенишина, у Хмельницькому також буде створена нова поліція, така як нещодавно розпочала роботу у Києві. Проте до нашого міста ця реформа дійде вже після Одеси, Львова та Харкова. Після Хмельницького нова поліція з’явиться і в Луцьку.

За словами Семенишина, це питання завтра буде додатково обговорюватись у Самборі разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

“Зараз прийняті закони про органи внутрішніх справ, про національну поліцію, сьогодні ці закони перебувають на підписі в Президента України. З моменту підписання нових законів за три місяці втрачає чинність закон про міліцію. Це означає, що всі працівники попередженні про своє скорочення незалежно від лікарняних чи відпусток”, – наголосив Микола Семенишин.

Він назвав цей процес “перезавантаженням” і підкреслив, що невідомо чи будуть прийняті в поліцію старі кадри. За його словами, будуть створені комісії які набиратимуть новий склад поліції за чітко визначеним порядком. Проте на його думку, працівники які брали участь у хмельницькому експерименті патрулювання можуть також подати документи до нової поліції і пройти відбір.

Коли саме розпочнеться відбір до нової поліції у Хмельницькому наразі невідомо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.