Семенишин: городяни задоволені роботою велопатруля

Вже майже місяць територію парку Чекмана патрулють міліціянти на велосипедах. За словами очільника МВС України в Хмельницькій області Миколи Семенишина, за цей час патруль не допустив скоєння жодного злочину. Також суттєво скоротилась кількість дрібних адміністративних правопорушень: розпивання алкогольних напоїв та дрібних хуліганств.

“Необхідність створення такого патруля побачили самі підприємці, що працюють в парку ім.Чекмана. Вони самі надали кошти і попросили нас якісно виконати правоохоронну функцію”, – зазначив Семенишин.

Також він наголосив, що в нічний час патрулювання парку є особливо необхідним і наявність у міліціонерів велосипедів суттєво зменшує час реагування на виклик, а відповідно і ефективність роботи патрульних. До місця виклику велопатруль доїжджає за 5-7 хвилин, і при необхідності викликає групу швидкого реагування на автомобілі.

За словами Семенишина, він сам декілька разів брав участь у велосипедному патрулюванні парку, щоб зрозуміти специфіку роботи.

velo-patr

“Декілька разів я сам брав участь у велопатрулюванні. Зараз виникли проблеми з формою: вдень потрібна одна, вночі інша, також має бути передбачений прийом їжі, статутні вимоги. Але  найголовніше – людський фактор. Можна говорити і про GPS-трекери, але є міліціонери яким просто подобається нести службу”, – підкреслив Семенишин.

Він також звернув увагу на те, що підприємці, які ініціювали створення велопатруля задоволені його роботою.

“По-перше, на велосипеді міліціонер мобільний, а по-друге з велосипедом йому немає куди сховатись – він завжди має бути на маршруті. Це – контроль. До того ж це своєрідна пропаганда здорового способу життя.  На велопатруль реагують по-різному, але якось навіть запитали чи дійсно ми – міліція, “ми що, вже в Америці?”, – розповів Микола Олександрович.

У велопатрульних в парку можна взяти візитку, щоб мати прямий контакт з міліціонерами. Патрульні в парку ім. Чекмана працюють у  дві зміни:  з 11.00 до 19.00;  з 19.00 до 03.00.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.