ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині матері хлопців-контрактників перекривали залізничну колію. Матері військових, які служать за контрактом у військовій частині, що в Цвітосі Славутського району, обурилися відправкою синів в зону АТО. Хлопці не планували йти добровольцями, відтак їх родичі вдалися до протесту. Перекрили найближчу до них залізничну колію. Заступник начальника військової частини разом з делегацією від матерів вирішили поїхати в Міністерстро оборони. Там матерям обіцяють дати гарантію, що їх дітей перекинуть на службу в Київ, а не в зону конфлікту.

До хмельницької прикордонної академії абітурієнтів приймають без результатів ЗНО. Такою нормою зможуть скористатися учасники АТО та військовослужбовці Держприкордонслужби до 23 років. Їх набиратимуть до вишу лише за результатами вступних іспитів.

У Хмельницькій ОДА триватиме кадрова “чистка”. Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний заявив, що продовжуватиме звільняти малоефективних держслужбовців: “Уряд постав завдання скоротити чисельність працівників органів виконавчої влади на 20%. Тому ми продовжуватимемо звільняти малоефективних держслужбовців”. В цілому, на Хмельниччині мають намір скоротити 114 штатних одиниць облдержадміністрації.

У Кам’янці-Подільському посилили охорону стратегічних об’єктів через події у Мукачево. Через події, що сталися в Мукачево та зважаючи на можливі провокації, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевичдав доручення відповідним структурам посилити рівень охорони стратегічно-важливих об’єктів міста. Додаткову охорону та заходи безпеки в разі погіршення суспільно-політичної ситуації в країні потребують окремі об’єкти КП «Міськтепловоденергія» та підприємства міста, які забезпечують кам’янчан водою, а також мости, залізничний та автовокзал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.