Загородний надалі прощатиметься з малоефективними чиновниками

Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний заявив, що продовжуватиме звільняти малоефективних держслужбовців.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Уряд постав завдання скоротити чисельність працівників органів виконавчої влади на 20%. Тому ми продовжуватимемо звільняти малоефективних держслужбовців”, – пояснив очільник ОДА.

Окремо губернатор прокоментував наміри Кабміну щодо додаткового введення посади заступника голови ОДА з питань децентралізації

“Поки це на рівні декларацій. Жодних постав чи розпоряджень, а також змін штатного розпису на рівні Мінфіну, немає”, – сказав він.

Нагадаємо, що Загородний встиг реорганізувати ряд управлінь ОДА. Зокрема, Управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації перейменовано в управління культури, національностей, релігій та туризму ОДА; відділ містобудування та архітектури облдержадміністрації став сектором містобудування та архітектури ОДА. Департамент економічного розвитку і торгівлі Хмельницької обласної державної адміністрації та управління інфраструктури та туризму реорганізувався шляхом злиття у департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, а функції з реалізації державної політики у сфері туризму передаго управлінню культури, національностей, релігій та туризму ОДА.

В цілому, на Хмельниччині мають намір скоротити 114 штатних одиниць облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.