Аварійна поліклініка в Ізяславі потребує 20 млн. грн на реконструкцію

Реконструкція приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні становить 20 млн. грн.

Про це повідомляє сайт місцевої райдержадміністрації.

«У зв’язку із аварійним станом поліклініки усі кабінети лікарського прийому та лікувально-діагностичні кабінети з 2011 року по даний час розміщені в різних пристосованих кабінетах інших відділень. Це погіршує надання амбулаторно-поліклінічної допомоги та викликає незадоволення у населення району. Тому нашим головним завданням на сьогодні є виведення з аварійного стану будівлі Ізяславської центральної районної лікарні та реконструкцію його приміщень. Загальна кошторисна вартість робіт об’єкта на даний час становить 19,6 млн. грн. Для цього потрібно консолідувати зусилля влади усіх рівнів з метою завершення реконструкції об´єкту в найкоротші терміни», – поінформував на нараді голова РДА Борис Яцков.

p8030194

Аналізуючи хід зустрічі, Борис Яцков сказав, зокрема, що її метою було знайти оптимальне рішення, як рухатися далі щодо реалізації проекту реконструкції поліклініки.

«Я вважаю, що в результаті такого активного та глибокого обговорення, мети на нинішній день досягнуто – і проектанти, і архітектор, і районна  влада бачать шляхи, як це питання можна позитивно вирішити. Тому зараз кожен зобов’язаний виконати свою роботу для того, щоб вкінці 2015 року ізяславчани отримали довгоочікуване функціональне приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні», – пообіцяв посадовець.

Як писав НГП, наприкінці 2013 року під час капітального ремонту обвалилася несуча стіна головного фасаду Ізяславської районної поліклініки. Тоді тендер вартістю 10,1 млн. грн виграло ТзОВ «Ізяславтрансбуд».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.