Головний міліціянт Хмельниччини відмовився засуджувати дії колег із Закарпатської області

Начальник Управління МВС України у Хмельницькій області Микола Семенишин відмовився засуджувати дії колег із Закарпатської області на вимогу “Правого сактора”.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Під управлінням МВС України в Хмельницькій області на пікет зібралися представники “Правого сектору”. Діалог був тривалим. Хлопці вимагали, щоб я публічно засудив дії своїх колег із Закарпатської міліції. Але як можна засуджувати будь-кого, об’єктивно не розібравшись?” – затпитує він.

“Моя позиція така: якщо в діях правоохоронців дійсно вбачатимуться протизаконні дії,кришування, то таку поведінку я засуджую, бо в наших рядах не місце бандитам у погонах. Але якщо вони просто виконували свої правоохоронні функції, які зобов’язані виконувати усі ми, то я їх тільки підтримаю, бо закон мусить бути один для всіх. Але не можна робити будь-які висновки, не розібравшись та не маючи доказів. Час все розставить на свої місця”, – додав Семенишин.

piket

Як писав НГП, «Правий сектор» оголосив безстрокове пікетування Управління МВС України у Хмельницькій області з вимогою звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Таким чином «ПС» реагує на неоднозначні події, що відбулися 11 липня в Мукачевому.

Нагадаємо, що 11 липня, у місті Мукачево в результаті перестрілки з участю бійців “Правого сектору” постраждали 9 осіб, серед них 3 випадкових перехожих. У результаті стрілянини загинули 3 людини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Просто виконувати вже не моливо, потрібно сумлінно захищати народ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.