На Хмельниччині понад сто вчителів англійської мови зможуть безкоштовно підвищити свій освітній рівень

Хмельницька єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату багато уваги приділяє волонтерській праці, зокрема дбає про те, щоб фахівці-мовники області мали змогу підвищити свій освітній рівень.

Із 2006 року триває освітня програма по організації літньої школи англійської мови для жителів Хмельницького та області. Завдяки  особистій участі правлячого архієрея Хмельницької єпархії, Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського УПЦ КП, Хмельницький вже восьмий рік традиційно приймає канадських вчителів англійської мови, що мають сертифіковані дипломи для освітньої праці в цьому напрямку. Про це повідомила єпархіальна прес-служба.

Єпархія традиційно виступає не тільки організатором та стороною, яка приймає, але  й організує духовне-молитовне спілкування в храмах єпархії, займається культурною програмою та дозвіллям  гостей із Канади.

Тож і цьогоріч, при взаємодії Хмельницької єпархії УПЦ КП та Департаменту освіти Хмельницької ОДА,  канадські друзі два тижні, з 4 по 17 липня включно, проводять на базі загальноосвітньої школи №15 безкоштовно професійну тренінг-конференцію для понад ста вчителів англійської мови та фахівців. Очолює делегацію канадських освітян всесвітньо відомий педагог, професор Ричард Додінг. Мешкають канадські гості у наших вчителів англійської мови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.