У Хмельницькому відбувся велопарад дівчат

По Хмельницькому проїхались велосипедистки у вишиванках та віночках. Така тематика велопараду була обрана через близькість свята Івана Купала.

2

default

Цього разу в “костюмованих покатушках”взяли участь лише 30 велосипедисток. У порівнянні з попередніми двома велопарадами – це суттєве зменшення учасниць.

Перший парад літом 2014 року зібрав 100 дівчат, а другий, що відбувся кілька тижнів тому під дощем – 55 велосипедисток. Головна організаторка цього дійства Ольга Брила вважає, що сьогоднішній парад був таким непопулярним через те, що не у всіх було відповідне вбрання.

IMG_5805

IMG_5851“Ми обрали тематикою параду українське традиційне свято Івана Купала. Всіх запрошували бути саме у цьому одязі, але можливі були і варіації. Можливо, дівчата сприйняли ці рекомендації аж надто серйозно і вирішили, що “як нема вишиванки, то і на парад не поїду”, – розповідає Ольга.

IMG_5859

Проте багато хто поставився до параду дуже серйозно. Старт був призначений на 17:00, а вдень дівчата встигли проїхатись за місто і назбирати польових квітів для віночків. Відповідно до купальських традицій, їх потім пустили плавати у Південний Буг.

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.