ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Реконструкція хмельницької набережної перевалила за 4 млн. грн. Через різке зростання цін на будівельні матеріали, реконструкція була призупинена. Наразі роботи відновленні. Працівники підрядного підприємства «Ізяславтрансбуд» укріплюють підпірну стіну вздовж річки Плоскої. Потім передбачена кладка тротуарної плитки, встановлення лавок, освітлення. Міська влада обіцяє, що повне відновлення набережної завершиться до кінця цього року.

З 1 листопада на Хмельниччині запроваджується система електронних закупівель. Загородний: “Для того, щоб забрати корупційну складову, працюватиме електронна система закупівель. Тобто всі заяви на торги від бюджетних установ і організацій винятоково йтимуть через електронні закупівлі”.

У Хмельницькій області запустять регіональний центр біомаси. Через три роки, регіональні центри біомаси на Хмельниччині, Рівненщині та Вінниччині зобов’язані вийти на багатообіцяючі щорічні показники. Так, кожного року РЦБ мають заміщувати 250 млн кубометрів природного газу, встановлювати 70 котлів на біомасі, створювати 5000 робочих місць, залучати 30 млн євро інвестицій та 10 млн євро економити на паливі.

Хмельничани налякані вибухом та стріляниною в школі на Озерній. Невідомий декілька раз вистрелив по вікнах ЗОШ №28 та спричинив вибув, від якого повилітало скло. Правоохоронці вияснити, що вибух стався внаслідок того, що у вогнище кинули аерозольний балончик. Додатковий шум спричинило те, що повилітало скло, яке було тріснуте після декількох пострілів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.