Партійці провели толоку у парку ім. М. К. Чекмана

Представники Хмельницької територіальної організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка”  провели толоку на спортивному майданчику у парку ім. М. К. Чекмана. Відремонтували і покрасили лавки,  побілили стовпи, ніжки лавок, прибрали сміття.

2

1

3

“І це не остання толока на цьому місці.  В наших планах привести до ладу дану територію, що б діти могли  займатися спортом в комфортних умовах та з задоволенням,” – коментує  Ольга Соколова, керівник прес-служби Хмельницької організації партії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. До 26 жовтня ще так далеко, а люди уже включились) Скоро підуть майданчики, продуктові пакети та пусті обіцянки…

  2. Чи варто писати про те, чого не було б, якби про нього не написали?

  3. За даними Хмельницького міськвиконкому спортивний майданчик не входить до складу парку ім.Чекмана!

    • Цинізм хмельницького порошенківця Гвоздьова ще глибше. Міськрада надала очолюваній Гвоздьовим фірмі Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор» цей майданчик у безкоштовне користування на 10 років – тому що він пообіцяв за рахунок фірми облаштувати спортивний майданчик “європейського рівня”. Пройшло вже 2 роки, і замість цих убогих лавочок мали б вже бути “європейські” сидіння від Гвоздьова. Але у нас головне що? Взяти. А тепер Гвоздьов посилає своїх партійців з кількома банками краски і ще й робить з цього піар-акцію. Патріотичненько, сидіти дупами на державному прапорі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.