У Кам’янець-Подільському районі 195 учасників АТО подали заяви на земельні ділянки

Таку цифру було озвучено під час  зустрічі керівництва РДА з міськрайонною громадською організацією учасників АТО. Основне питання, яке порушувалося членами організації, є надання земельних ділянок учасникам АТО  під будівництво, садівництво та ведення особистого селянського господарства. Законом передбачено надання такої ділянки розміром 2 га.

Відділ Держземагенства в Кам’янець-Подільському районі станом на 3 липня має в реєстрі 195 заяв. Заявниками є учасники АТО і з району і з міста. Голова райдержадміністрації Василь Сукач запропонував провести аналіз заяв, адже певна кількість людей хоче отримати земельну ділянку для ведення сільського господарства, інші – для будівництва, є й ті люди, які земельну ділянку вже отримали.

Очільник району запропонував  детально вивчити це питання, враховуючи потреби учасників АТО та членів їхніх родин. Але при цьому перевагу потрібно давати тим, хто має поранення, великі родини або тим, у кого є загиблі. Насамкінець членам міськрайонної ГО  був наданий список учасників АТО з Кам’янець-Подільського району для проведення уточнення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.