Хмельницький АМК вніс до “чорного” списку недобросовісних учасників дві вінницькі фірми

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Камео» (м. Вінниця) та ТОВ «Компанія Плутос Груп» (м. Вінниця) на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як з’ясувало Відділення, товариства у 2014 році узгодили дії під час проведення комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради процедури відкритих торгів із закупівлі солі, чистого хлориду натрію, води морської та сольових розчинів.

Для участі у процедурі закупівлі товариства надали однаково оформлені документи, ідентичні довідки, надання яких не було передбачено документацією конкурсних торгів. Працівник ТОВ «Компанія Плутос Груп» одночасно був представником ТОВ «Камео» за довіреністю.

Погоджена поведінка учасників конкурсних торгів була спрямована на усунення конкуренції, що, як наслідок, призводить до спотворення конкурентного середовища при виборі замовником кращої пропозиції, яка можлива лише при справжніх умовах змагальності.

Включення цих недобросовісних учасників до «чорного» списку не дозволить їм протягом 3-х років приймати участь у державних закупівлях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.