Як тепер хмельничанам платити за газ, коли змінився постачальник

З першого липня сплата за спожитий газ має проводитись на рахунки новоствореного підприємства – ТОВ “Хмельницькгаз збут”, здійснює поставки природного газу для споживачів області. Штат цієї фірми укомплектований з працівників ПАТ “Хмельницькгаз”.

Через створення нового підприємства населення не відчує ніяких незручностей. Законом України про функціонування ринку природного газу передбачено, що газово-розподільне підрпиємство не має права здійснювати постачання природного газу. Тепер ПАТ Хмельницькгаз має право лише транспортувати природний газ до споживача.

Газовики запевняють, що ніяких незручностей від цих змін населення не відчує.

“При потребі заплатити за газ спожитий у червні, ви звертаєтесь у будь-яку фінансову установу і проводите оплату. Немає різниці чи у вас розрахункова книжка, чи квитанція, використання яких буде запроваджено найближчим часом. Ми попередили всі банківські установи, що з 1 липня кошти від споживачів мають скеровуватись на ТОВ “Хмельницькгаз збут”, – заявив заступник голови правління ПАТ Хмельницькгаз Віталій Рейда на прес-конференції. .

Це стосується також і інтернет-банкінгу. Користувачі Приват24 можуть сплачувати за газ у звичайному порядку, а банк скеровуватиме кошти на нові рахунки ТОВ “Хмельницькгаз збут”. Газовики сподіваються, що плутанини не буде.

Окрім того, вони пообіцяли, що з 1 серпня на сайті підприємства запрацює особистий кабінет споживача. Завдяки цьому можна буде вносити показники газових лічильників не виходячи з дому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.