Чернилевський: створення пам’ятника “Небесній сотні” саботує скульптор

Виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський пояснює затримку зі створенням пам’ятника “Небесній сотні” небажанням скульптора братись до роботи.

Про це він сказав на брифінгу з журналістами.

За його словами, Роман Албул, який переміг із проектом пам’ятника у формі свічки, вже більше року не може надати міській владі кошторисну документацію свого проекту.

“Перший крок має зробити автор. Вже більше року товчемось. Він має надати нам кошторис та проектну документацію. Це його справа, ми його фінансуємо, тільки хай він дасть що фінансувати. Як тільки буде проектно-кошторисна документація ми зробимо експертизу і профінансуємо. Гроші на це в бюджеті закладені”, – наголосив Чернилевський.

Також він підкреслив, що окрім 500 тисяч, що були закладені на пам’ятник раніше, на цій сесії міської ради, що відбудеться 15 липня, при уточненні бюджету планують додати ще 500 тисяч гривень. За словами Чернилевського, таким чином він хоче спонукати автора проекту пам’ятника працювати.

Окрім того він додав, що 500 тисяч гривень півроку тому – були втричі більшою сумою, ніж зараз. І таке затягування ніяк не може виправдовуватись навіть “творчою особистістю” скульптора.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.