У Хмельницькому цього року з’явиться перша велодоріжка

У Хмельницькому вже цього року з’явиться перша велодоріжка

Про це на нинішньому брифінгу розповів в.о. міського голови Костянтин Чернилевський.

За його словами, облаштувати велодоріжку заплановано у парку імені Чекмана. Вона з’єднає мікрорайон Гречани із центральною частиною парку та проходитиме по тим місцинам, що зараз найменш пішохідні.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

На найближчій сесії міської ради 15 липня відбудеться уточнення бюджету міста на 2015 рік, на якій на побудову велодоріжки планують виділити 350 тисяч гривень.

Як розповів НГП начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда, у Хмельницькому велодоріжки планують будувати в тих місцях, де для цього не потрібно робити кардинальні зміни міського середовища: робити вужчими тротуари чи вирубувати дерева.

Наступну велодоріжку після парку Чекмана запланували на проспекті Миру: від клубу “СВ” до універмагу “Вінницький”. Зі сторони “СВ” там є дві досить широкі тротуарні смуги, що дає можливість без незручностей для пішоходів віддати одну велосипедистам.

Костянтин Чернилевський запевнив, що кошти на облаштування велодоріжок виділятимуться щопівроку – з прийняттям і уточненням бюджету міста.

Також виконуючий обов’язки міського голови наголосив, що найближчим часом біля міської ради та медичних закладів, зовсім скоро з’являться велопарковки.

Окрім того він зазначив, що подальша поява у місті велосипедних доріжок буде обговорюватись безпосередньо із велосипедистами.

“Буквально тиждень тому у мене була перша зустріч з спільнотою велосипедистів. Вони надали свої пропозиції по розташуванню велодоріжок. На мою думку, в парку імені Чекмана будь-яка велодоріжка буде сприйнята позитивно”, – зазначив Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.