Кам’янцю-Подільському потрібно понад 1 млн. грн, щоб зібрати документи в ЮНЕСКО

На засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міськради затверджено координаційну раду, яка займатиметься розробкою необхідної науково-технічної документації щодо занесення міського каньйону до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

В коментарі «Незалежному громадському порталу» Михайло Сімашкевич повідомив, що «це не питання одного місяця» і на розроблення документації потрібно більше мільйона гривень.

«Ми будемо робити це поетапно, адже минулого разу хотіли зробити все одзразу, але не змогли зібрати таку суму коштів. Це займе (оформлення документації, -НГП) не місяць, а два, три, може й чотири місяці», – повідомив очільник міста.

За попередніми підрахунками, на розроблення та оформлення технічної документації потрібно понад мільйон гривень, однак  мер сподівається заручитися грандовою підтримкою.

Крім цього,  за два роки вже було затверджено «Перспективну програму збереження та раціонального використання природно-рекреаційних ресурсів Смотрицького каньйону в межах Кам’янця-Подільського» та «Програму розвитку бальнеологічного курорту в Кам’янці-Подільському на 2013-2020 роки».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. 1 лимончик? Голубий гелікоптер пана Гереги приземлити біля апартаментів Кармелюка-гуда один разочок!Жаль округ не його а то б…закрили проблему.Земляки,в кого з ваших”котів”є гелікоптер?Запрошуйте на “посадку”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.