На Хмельниччині шоста хвиля мобілізації буде складною – воєнком

Наразі триває підготовка до шостої хвилі мобілізації. Цього разу на Хмельниччині планують мобілізувати більше двох тисяч людей.

“Зараз ми проводимо комісії, комплектуємо команди, оцінюємо морально-силові якості, визначаємо хто куди поїде. Працюємо у всіх районах по цьому напрямку”, – зазначив НГП начальник Хмельницького обласного військового комісаріату, полковник Сергій Присяжнюк.

Також Присяжнюк зазначив, що шоста хвиля мобілізації буде складною. За його словами, ті, хто хотів піти добровольцем – це вже зробив. Хоча добровольці досі є, наголосив він.

Відправка команд почнеться 9 липня і триватиме десять днів. Воєнком підкреслив, що в зону АТО одразу нікого не відправлять. Спочатку новобранці поїдуть у навчальні центри, де пройдуть підготовку впродовж 45 днів. Після бойового злагодження рівень їхньої підготовки оцінять і за результатами цієї оцінки розприділятимуть на завдання.

Особливістю шостої хвилі мобілізації на Хмельниччині є те, що офіцери будуть проходити перепідготовку і  підготовку в академії сухопутних військ у Львові. Після складання іспитів і заліків та підтвердження свого професіоналізму вони будуть направлені в бойові частини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. До Вас питання, пане Сергій Присяжнюк: у нас все ще АТО чи вже військовий стан у деяких областях? Дайте відповідь що таке АТО і хто ним займається. а то люди цікавляться… В містах ще так-сяк, а в селах беруть всіх поголовно, хто не може відкупитись. Дайте відповідь…

  2. Як справи з комплектуванням мажорного батальону? Скільки депутатів, судів, прокурорів, бізнесменів та їхніх синочків стали в стрій?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.