Для чого заможному екс-регіоналу вибивати пенсію за особливі заслуги перед Україною?

Історія піврічної давнини, про яку писав “Незалежний громадський портал”, нині набула свіжого дихання. Як це не виглядає комічно, але відстоювати соціальні (правильніше, шкурні) інтереси досить заможної людини, в минулому голови Волочиської райдержадміністрації (2010-2014 роки) Ігоря Добжанського, взялися кілька підрозділів обласної влади.

Фото НГП

Фото НГП

Юридичний відділ апарату облдержадміністрації, Управління Пенсійного фонду області поклали на стіл новому губернатору Михайлу Загородному інформацію, що пан Добжанський мозолями заслужив на пенсію за особливі заслуги перед Україною. Але порушує “соціальну справедливість Хмельницька райдержадміністрація, на що вказали провладні структури. Саме там нібито ігнорують закон і не спішать давати добро на особливу пенсію колишньому чиновнику.

P_20150615_105829

P_20150615_105843

P_20150615_135001

P_20150615_135009

Як з’ясувалося, екс-регіонал справді має право претендувати на пенсію за особливі заслуги перед Україною. Це стало можливим завдяки присудження йому ордену “За заслуги” III ступеня у 2012 році тодішнім Президентом Віктором Януковичем. Але чомусь сплило три роки і Добжанський раптом згадав про це. Припускаємо: у роки розквіту біло-блакитної “стабільності” не було потреби у такій “дріб’язковості”.

Нині настав цей зоряний час. Провівши невелике розслідування, команда НГП одержала легкий шок від побачених матеріальних благ колишнього чиновника Добжанського, який, згідно з останньою декларацією, жив на одну зарплату.

Сьогоднішнє його гніздечко прописане за адресою: Хмельницький район, село Стуфчинці, вулиця Дендропаркова, 2. Мусимо розчарувати читачів, котрі думають, що амбітний голова району оселився в селі і погруз у веденні господарства. Його помешкання є частиною хмельницького дендропарку, яке охороняється та професійно сховане від простого людського ока!

— Даний будинок був придбаний гр. Добжанським І.М. приблизно у 2011-2012 роках та капітально перебудований і оздоблений (має власний критий басейн, окремі господарські та відпочивальні споруди, сучасні системи відеоспостереження та сигналізації), — пише в листі від 7.04.2015 до губернатора перший заступник голови Хмельницької РДА Сергій Ширяєв.

DSC_0988

DSC_0989

За оцінкою місцевого ріелтора, нинішня вартість цього багатства становить 250-300 тисяч доларів!

Зазирнути всередину допомогла весільна агенція “Історія кохання”, котра на початку 2015 року знімала весілля сина Добжанського. Відео, викладане в Youtube, вражає пишнотою та безтурбоним стилем життя на фоні виживання великої частини “маленьких хмельничан”.

Крім цього, активізація дій Добжанського може бути продиктована ціллю впливати на суспільно-політичні процеси рідного району та області шляхом вибивання посади в органах влади.

— Я, як Ігор Миколайович Добжанський,  якщо отримаю запрошення на роботу від нової влади, все робитиму, щоб був мир та стабільність у країні та області, — говорив він в інтерв’ю НГП після подій Революції гідності.

Проте закон про очищення влади, прямим “клієнтом” якого є Добжанський, гласить протилежне. Посадовцям часів Януковича, які обіймали посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року, заборонено працювати в органах влади строком до 10 років. Можливо, саме з цих мотивів екс-регіонал шукає “пом’якшувальні обставини” у вигляді призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною?

reestr

Є ще один, чисто моральний аспект. Державна скарбниця за останній рік зміліла до невпізнаваємості. За прогнозами Міністра соціальної політики Павла Розенка, дефіцит (нестача коштів) Пенсійного фонду України становитиме у 2015 році 90 млрд. грн. Саме ці 90 млрд грн потрібні тільки для того, зберегти та своєчасно виплачувати пенсії в існуючих розмірах.

Понад рік в державі заморожені розміри соціальних виплат і пенсій. Чомусь ці речі не дуже печуть заможного екс-чиновника Добжанського, якому для повного щастя хіба що не вистачає пенсії за особливі заслуги перед Україною!

P.S. “Особливою” пенсією також зацікавилися громадські діячі з Ради “Майдану” і просять губернатора Михайла Загородного “за жодних обставин не порушувати клопотання про встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною Ігорю Добжанському”.

P_20150612_140507

P_20150612_140526

P_20150612_140541

P_20150612_140548

Незалежний громадський портал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Я ЗНАЮЧИ ЙОГО ОСОБИСТО ВІН НЕ ЗАСЛУГОВУЄ НІЧОГО ВІД ДЕРЖАВИ ВІН НАКРАВ СТІЛЬКИ ЩО СТАНЕ ДАЖЕ ДО 4 ПОКОЛІННЯ А ВЗАГАЛІ ПОРА ЦЬОГО ВОРА ВІДПРАВИТИ В АТО РАЗОМ З СІМЄЮ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.