Голова РДА часів Януковича “мутить” пенсію за особливі заслуги перед Україною

Голова Волочиської райдержадміністрації 2010-2014 років і діючий депутат Хмельницької обласної ради (обраний від Партії регіонів) Ігор Добжанський клопочеться перед органами влади про вставновлення йому пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Це випливає з ряду документів, які опинилися у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”.

Так, 5 січня 2015 року Добжанський звернувся до Хмельницької райдержадміністрації із відповідною заявою.

“Прошу Вас порушити клопотання про встановлення, перерахунок мені пенсії за особливі заслуги перед Україною по інвалідності”, – написав екс-чиновник.

zayvadobj

У супровідному пакеті документів колишній регіонал надав виписку з акта огляду Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії від 24 листопада 2014 року, в якій зазнчається про призначення йому третьої групи інвалідності довічно.

Також Добжанський додав дві копії державних нагород, які він отримав на державній службі. Зокрема, це – почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України” (Указ Президента від 14 лютого 2002 року №137), орден “За заслуги” III ступеня (Указ Президента від 20 вересня 2012 року №553).

nagoroda

orden

Що примітно: “заслуженого” Добжанський отримав на рік раніше, ніж закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію за спеціалізацією “Механізація сільського господарства” (2003 рік).

Наразі від імені першого заступника голови Хмельницької РДА Сергія Ширяєва підготовлений лист на голову комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при облдержадміністрації. Однак цей документ поки не підписаний керівництвом РДА.

shyriaev

Окремо до Хмельницької РДА 22 січня 2015 року звернувся депутат райради Дмитро Беспалов, який наполягає на перевірці документів Ігоря Добжанського на відповідність Закону України “Про  пенсії за особливі заслуги перед Україною” від 1 червня 2000 року.

dobj

За іронією долі, Ігор Добжанський очолює депутатську групу “За добробут Хмельниччини”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Бандюка на нари разом з тими, хто допомага’ йому отримати пенсію. Згадайте, як його підловили на взятці, яку він вимагав, це стало відомо на всю Україну, але його друзяки-бандюгани замяли цю справу. Це він за такі заслуги вимагає персональної пенсії? Порядні депутати і впливові люди Хмельниччини! Не дайте бандюку можливості і далі обкрадати Україну. Добийтесь краще більшої пенсії тим, кому вона справді потрібна

 2. Что Рыговские Твари, опять зашевелились? Пенсии себе выбивают, угрозы дешевые пишут, может еще титушек наймете? Я не удивлюсь, если фракция ” за добробут хмельничины” будет скоро добиваться закрытия уголовных дел и восстановления в должности Ядухи, Бернадской и прочих гадов в должности и возвращения им всех привилегий и званий!

 3. Де мій сміттевий бак?!

  • Одна хвилина у баку в обмін на довічну “особливу” пенсію ? Жесть…марзм міцнішає…
   вкрав – в тюрму із конфіскацією власності у т.ч. і переданої для родичів! І лише після цього – на заслужений відпочинок

   • Тут я з тобою, Алекс, згоден на всі 100%.
    Ти все таки можеш, коли хочеш. Я про об”єктивний коментар.

 4. А ХЕРОЯ ВІН НЕ ХОЧЕ?

 5. правильно підняте питання, ці хапуги привикли шару у вигляді груп інвалідності та пенсії до них мати. Ви подивіться – майже ВСІ депутати, начальники, голови чогсь там ….- інваліди! “хай там копійка капає….” а звичайній людині ще треба добре постаратись, щоб добитись тої інвалідності! В Суфчинцях там багато так званої “еліти” проживає. Там кого не копни – то як не “заслужений”, то “інвалід” чи “пільговик”. Можна подумати, на зарплаті вони ті будинки побудували… там сусід його – Корнійчук Ігор, комуніст головний – те ж саме, і багато ще там таких…

  • Таких гадов надо вообще с семьей переселять в общежитие и давать минимал. пенсии.

 6. Добжанський І.М. – людина, яка пройшла війну, людина, яка більше 30 років працює на благо нашої держави, і якщо хтось чогось не розуміє то приїдьте у Волочиськ – подивіться!!! А сидіти в Інтернеті і слюні пускати на клавіатуру, що вони попадають в мережу – можуть всі без характерні миші, що зробив кожен з Вас?! Якщо, Добжанський не заслуговує на пенсію, то хто заслуговує??? Це від вас така дяка, людині, я втратила нерви і сили в Афганістані, і робила все для вашого блага?! Це замість дякую?! Якщо такі розумні – то на Донбас і покажіть, чи зможете Ви пройти той життєвий урок, який пережив у 18 років Ігор Миколайович!!!

  • Добжанський- МАХРОВИЙ афганець. В той час коли справжні афганці пішли добровольцями ця гнида виторговує собі бабла з наших кишень. Що ти суко розказуєш про його ” працю” в Волочиську- його робота -дерибан грошей на пару з Ядухою І Лабазючком. Цих гнид ще чекає його величність АК. Вони сплять і бачать тут росіян і складають для них списки патріотів. Чи встигнуть віддати? Не встигнуть.

 7. За Афган є афганські пільги. Все! І там він нічого особливого для України не робив. А у тому Волочиську, що при ньому такого стало доброго, чого б без нього не було?
  А самому не гидко вибивати собі пенсію за заслуги? В смітник і щоб не виліз!!!!

  • Нікого захищати не хочу але для того щоб щось писати про Волочиськ, потрібно там побувати! Волочиськ до Добжанського і після Добжанського два різних міста. Та ж поліклініка – 20 років розвалювалась, а тут ось за 2 роки люди з тісного двоповерхового будинку вже приходять в сучасну будівлю…
   На рахунок корупції, то ні чого казати не буду, вона в нас була, є і на жаль буде. А от чи тепер Волочиськ зможе такими ж темпами розвиватись, як це було раніше? – велике питання!

   • Ідіоте з Волочиська, розвивався Волочиськ за рахунок інших районів області. Ядуха і Лабазюк відмивали в ньому гроші . Добжанський- родич Ядухи був довіреною особою по відмиванню. Скільки передано Януковичу? Скільки тих грошей стріляє в наших солдат, в Маріуполь. Ти не Волочиськ. Ти ВАТА смердюча.

    • Шановний “Ядухолабазюк” по вашому коментарю одразу ж видно хто, як Ви виразились “ідіот”. А ваша манера спілкуватись показує хто є “ВАТА”.
     З такими індивідумами не можливо вести діалог.

   • що крав разом із Добжанським що так захищаєш?

 8. Добжанский был в Афганистане коптерщиком и получил инвалидность спустя 32 после возвращения из Афганистана. Назначил себе пенсию, как отставной полковник в 50 лет, будучи солдатом. А всем “патриотам” Добжанского надо потереть слюни, которые у них выделяются от усердия при лизании филейной части Добжанского!!!

  • Добжанський такий же інвалід як і ХЕРОЙ Афганістану. Дві суки з Волочиська : Шиманський, голова райради і Добжанський в один час робились інвалідами. В Волочиську це поставлено на потік і кришується районною прокуратурою.

 9. не плутайте святе із грішним! Пройти Афган – то в заслуги,на котрі ніхто не має морального права зазіхати; його діяльність на чолі рда – злочин за який потрібно нести відповідальність.

 10. В області зараз обирають найкращого вчителя. Серед кандидатів антимайданівці.

 11. Да все это ерунда по сравнению с Луком кой как она целовалась с Гончар ом перед сессией Это дурдом Ей все равно с кем она уже с ним договорилась А раньше лобызала Яду и всех остальных

 12. Під завершення каденції Добжанського, як голови РДА , депутати оголосили Добжанському недовіру. За час його роботи ніхто з працівників РДА на службові поїздки не отримувал ні літри бензину. Він говорив , що йому таких заступників не потрібно , що не найдуть собі самі бензину. На святкування різних заходів (наприклад День Перемоги) збирав гроші з спонсорів , забирав їх собі, а розраховувались коштами із бюджету. До 2010 року вартість поліклініки з меблями становила 10300000 грн.при Добжанському 23 млн.грн. без меблів. Вкрав автомобіль Хюндай соната і т.д. Спаси і захисти від таких варягів волочиський район. Організовував поїздки на антимайдани. На його руках кров Небесної сотні і тих воїнів що гинуть тепер!

 13. У Волочиському районі Добжанський і Черніченком гарно грошей відмили! Скільки землі продали під магазини біля готелю “Дружба”.Останій взагалі борець за благоустрій міста і ще й досі на посаді. Ліс в селі Зайчики вирізали, але справу замняли. Продажні всі і міліція району і прокуратура, всі органи району це система. Люстрацію провести, чистку….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.