Головою Кам’янець-Подільської РДА призначено зама Сімашкевича

Президент Петро Порошенко призначив Василя Сукача на посаду голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

Відповідне розпорядження підписане 30 травня.

До призначення пан Сукач обіймав посаду заступника міського голови  Кам’янця-Подільського з гуманітарних питань.

Як писав НГП, протягом квітня-травня глава держави змінив 12 із 20 голів РДА Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Ви хоч думаєте, що пишите?

 2. Ще один регіонал на посаді. Дякуємо вам,пане Загородяний.

 3. Йде змагання, яка область більше регіоналів збереже.

 4. Що не призначення тут волають регіонал . Складається враження що інші тупі . Можливо не враження ? Скачем….

 5. Риги як таргани, навіть радіація не бере, і в воді не тонуть….

  • ВОНИ МАЮТЬ БАГАТО ГРОШЕЙ —ТОМУ І В ВОДІ НЕ ТОНУТЬ… А ДЕЯКИМ ПРАЦІВНИКАМ ОДА ТРЕБА ХАТУ ДОБУДУВАТИ ( ФАКТИ В ГАЛИНИ ГУЛКО)…. КАДРОВИК ОДА РУЛИТЬ….

 6. Начого, Саакашвілі трохи попрацює в Одесі, потім попросимо до нас, наведе порядок

 7. Потрібна негайно і безжальна люстрація кадрового резерву на державні посади керівників всіх рівнів. Інакше з кожним новим призначення старого”законсервованого ідіота” завжди відкривається скриня Пандори і зло продовжається!!! Ну невже це так не зрозуміло. Просто йде ростяжка в часі ситуації і небезбечне загравання з суспільством. Третій майдам реально можливий!!!

 8. Повний капець.. Один з найбільших районів області віддали ригам.. Район який має свого Героя Небесної Сотні..
  Він що за це помер?..
  Такі призначення це початок кінця Завгороднього.. Шкода..

  • Вітьок Худняк то піди і подивись у очі рідних А.Корнеєва , ТИ – вивів його на майдан , кинув під кулі а сам втік по кущах . Наслідок – у нього могила , рідним ні батька ні чоловіка неповернеш , країна в жопі а у тебе корито в області ( начальник юстиції ) . Спиш спокійно СКОТИНА ?

 9. Він не ригуінал, він ще гірше – зрадник Нашої України. Пішов до Тігіпкіна. А куда піде після Загороднього, до Януковича. Це хвороба….

 10. Пане президенте, пане губернатору, Вам вдалося вбити останню надію на Вашу порядність. Призначаючи таких КОНЧИНИХ РИГІІВ Ви впадаєте в очах людей, які Вас підтримували, обирали, які на Вас надіялись,що Ви щось зміните. А Ви поміняли ще на гірше що було. Бо саме такі як сукач відправляв людей на антимайдан, ненавидів тих, хто був учасником Камянецького Майдану.
  Слава Героям, які віддали своє життя за надію в краще майбутнє. якби їхня воля, вони б з того світу піднялися, щоб остаточно добити цю Камянецьку погань.

 11. Таке складається враження,що до влади прийшла нова – стара команда в образі нових-старих осіб,які реально підтримували антимайдан ,які перешкоджали Автомайдану,які на місцях тупо “складали” людей в автобуси,заправляли пальним і везли в Київ на підтримку антимайдану. Лишається одна мізерна НАДІЯ на те,що закінчиться війна (дуже хотілося б) і пройшла б зачистка горе -керівників,,,,Надія помирає остання,,,СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

 12. У нас в постреволюційний період дуже викривлене відчуття реальності . дійсно є великі проблеми з існуванням громадянського суспільства і його вплив на владу . Є різниця між державними і гром інституціями , влада повинна керувати , а гром сусп контролювати дії влади , але саме гром сусп у всіх його пршарках . а не лише Ради Майданів , у них немає ні законод і моральної монополії на це , і коли ми це усвідомимо , ми тоді будемо справжніми субєктами цього гром суспільства , це типовий досвід розвин країн до яких ми так прагнемо . Там контролерами від суспільства виступають представники профспілок , а від політиків партійна опозиція .ВСЯ ВЛАСТЬ МАЙДАНАМ це шизуха , у нас це вже було і не раз , памятаєте ВСЯ ВЛАСЬ СОВЕТАМ робвтн і селян , а чим все закінчилось ? Контролюва ЦЮ ГНИЛУ ДО РЕФОРМ владу області мусимо ми усі : представники творчості , профспілки , партії втч учасники майданівських обєднань . ЗРОЗУМІЙТЕ !!! влада не боїться кілька людей з недієздатної РМ , влада боїть народного гніву. НАМ ПОТРІБНІ : СПРАВЖНЯ влада ,СПРАВЖНІ реформи , СПРАВЖНІ реформатори , А НЕ ЦЯ ІМІТАЦІЯ І ЗБОЧЕННЯ РЕФОРМ. Слава Україні ! Слава Хмельниччині

 13. Загородній перестань ставити регіоналів на посади. Не гріши.

 14. Вам мерещится,пионеры,комунисты,батькивщина,регионы,удар,свобода всех гнать в шею!

 15. Хорошее назначение,опытный,грамотный человек,достойная кандидатура.Сам местный,что очень важно,а то все чужие и чужие.Желаем успехов,прислушаться к людям,Мы в тебя верим!Единственное правильное решение руководства по Каменцу

  • Добрий день, пане Василю. Одразу Вас і не впізнав…

   • Це добре що не майданівський ідіот , і добре що не риг… Загородньому респект, можливо толк буде після того як виженуть…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.