Начальник відділення поштового зв’язку отримав два роки умовно за привласнення грошей інвалідів

Вироком Деражнянського районного суду до кримінальної відповідальності притягнуто начальника відділення поштового зв`язку в одному із сіл району за службове підроблення (ч.1 ст. 366) і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України).

Про це повідомив прокурор району Валерій Заяц.

Державний обвинувач у суді довів, що керівник поштового відділення підробляла відомості про отримання місцевими жителями-учасниками та інвалідами Великої вітчизняної війни, компенсацій на тверде паливо, пенсій.

Натомість призначені їм гроші привласнила. У такий злочинний спосіб поклала до своєї кишені майже 2500 гривень чужих соцвиплат.

За вказані кримінальні правопорушення вироком суду цю посадову особу засуджено до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади на строк 2 роки, з іспитовим строком один рік.

Привласнені кошти засудженою повністю відшкодовані потерпілим під час досудового слідства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. да …..сума 2500 -велика… але чому не бачать як крадуться десятки тисяч грн…. звідки чиновники та начальники беруть гроші на квартири та будинки по 250000умовних одиниць….відрубали би декільком крадіям руки—інші може б і забоялися… а тут—показовий суд..не більше…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.