Вовковинецьку дільничну лікарню реконструюють на 2,6 млн. гривень

26 травня у селищі Вовковинцях Деражнянського району  розпочалися роботи по реконструкції нежитлової будівлі місцевої дільничної лікарні. Як повідомляє сайт РДА, на це з обласного бюджету було виділено 2 млн. 600 тис. грн. Необхідний фронт робіт виконуватиме підрядник, який виграв тендер, – організація «Ізяславтрансбуд».

Оскільки будівля не експлуатувалася багато років та знаходиться в жахливому стані, необхідно виконати великий об’єм робіт. І все ж, на користь  даного об’єкта свідчать раніше зроблені кроки: ще до виділення коштів з обласного бюджету тут виготовлена проектно-кошторисна документація, є позитивний висновок державної експертизи, проведено тендер, визначено підрядника.

Після завершення реконструкції в Деражнянському районі буде сучасна амбулаторія сімейних лікарів, підстанція ШМД в центрі селища. А якщо затвердять пропозиції району до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад, то Вовковинці стануть центром об’єднання з готовим об’єктом соціальної інфраструктури. Реконструйована лікарня зможе обслуговувати населення всіх об’єднаних територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Це випадком не та організація яка “зремонтувала” поліклініку в Ізяславі.Третій рік руїни. Ніхто так за це й не відповів . А вони нові тендери виграють. Бардак нажаль триває.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.