Хмельницькі депутати просять нардепів вплинути на Міноборони, щоб передали відомчу землю для учасників АТО

Депутати Хмельницької міської ради звернулися до народних обранців Сергія Мельника, Олександра Ксенжука і Сергія Лабазюка з проханням ініціювати перед парламентом, Кабміном питання передачі у комунальну власність земель Міністерства оборони.

“Просимо земельну ділянку площею 50 га у районі вулиці Раскової, наданих Хмельницькій КЕЧ (згідно з рішенням райвиконкому від 23.12.1975 року в постійне користування), передати в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького зі зміною цільового призначення”, – зазначається у зверненні, яке ухвалене на черговій сесії міськради у середу.

Депутати пояснюють це тим, що у місті є гостра потреба з виділенням землі учасникам Антитерористичної операції на сході України.

Водночас на території Хмельницького рахується 357,63 га земель Міноборони, значна частина яких не використовується, заростає бур’янами.

Нагадаємо, що сесія Хмельницької міськради у листопаді 2014 року приймала аналогічне звернення до центральноїх влади, але питання так і не вирішилося.

Довідка НГП. У Хмельницькому на 8 травня у загальній черзі на отримання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) перебуває 12893 особи.

Пільгова черга учасників АТО, котрі претендують на землю, складає 1438 осіб, у тому числі хмельничан – 1297.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не вірю, що наші депутати, вимагаючи землі оборони, турбуються про учасників АТО. Впевнений, що вони турбуються про себе, про свої зиски від “дерибану” цією землі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.