У Віньківцях накрили підпільні цехи, які “клепали” одяг “Adidas” і “Nike”

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили на приватному господарстві у селищі міського типу Віньківці підпільні цехи, де виготовлявся спортивний одяг з нанесенням на нього логотипів всесвітньо відомих брендів «Adidas» та «Nike».

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, в подальшому фальсифікат збували на речових ринках Хмельницької області.

Також, згідно з ухвалою Хмельницького міськрайонного суду, в цехах та в місцях збуту товару було проведено 10 санкціонованих обшуків, в ході яких правоохоронці вилучили близько 1000 одиниць фальсифікованого одягу, устаткування з матрицями для нанесення логотипів, 34 одиниці швейного обладнання, тканину та інші товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 500 тисяч гривень.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару» Кримінального кодексу України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. а якщо бренд одягу був би менш відомим що б змінилося… таких цехів по всій області сотні …. а тут робляться показательні викриття…

  2. сделать обход подвалов-ангаров.шьют-все.водку-разливают.есть спрс-есть предложение.рынок нелегальный перекрекрывает по баблу легальный.крышуют разные структуры.депутаты-менты-прокуратура-магнаты тиневого рынка и др…

  3. Клепают мебель.Розфасовывают…все! Все это знают(из числа тех кому вменено знать) но нет люстрации ! НЕТ КОМАНДЫ ФАСССС!Ждете высоких легальных зарплат?”НОВАЯ ВЛАСТЬ”-не РОДНАЯ-даст—-догонит-еще додаст.Комунальными-газовыми-електроПЕНДЕЛЯМИ…..и под жопу-под жопу-под……..кому куда достанется. ПОЧЕМУ ??? Ответ прост.Нет Л-Ю-С-Т-Р-А-Ц=И-И. К так званным реформам в области допустили кого?Тех кому уже люди дали пенделя – или хотят дать.Болтологи-нет доверия к этим так званным “экспертам-специалистам”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.