Шепетівський суд засудив на 10 років стрілка-розвідника “ДНР”

Вироком Шепетівського міжрайонного суду засуджено стрілка-розвідника “ДНР” і призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 10 років.

Рішення Феміда винесла 21 травня, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Доведено, що 38-річний мешканець Хмельниччини, будучи неодноразово судимим за вчинення насильницьких злочинів, у червні 2014 року вступив до незаконного терористичного формування «ДНР» через його представника у мережі Інтернет.

Від бойовиків отримав посвідчення члена «ДНР», зброю, військову форму та умовний позивний «Фіма». Пройшов спецпідготовку зі здійснення розвідувальної і диверсійної діяльності, брав активну участь як стрілок-розвідник у бойових діях проти сил АТО на території Донецької області.

Після лікування від поранення бойовик приїхав на Хмельниччину, постійно підтримував телефонні зв’язки з терористами та мав намір повернутися в Донецьку область для продовження участі в бойових діях у складі «ДНР».

Терориста засуджено за ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації чи терористичній групі) КК України, яке розслідувалось слідчим відділом УСБУ в області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. це якийсь брєдю йому як мінімум мали дати довічно. що це за суди?

  2. До чого тут брєд? Читайте Кримінальний кодекс: Стаття 258-3. Створення терористичної групи чи терористичної організації

    1. Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації –

    караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

  3. ОРГАНИЗАТОРЫ ПОЕЗДОК СВОИХ ПОДЧИНЕННЫХ НА АНТИМАЙДАН В ПОДДЕРЖКУ РЕЖИМА ЯНУКОВИЧА ПОНЕСУТ НАКАЗАНИЕ?

  4. Пшонка каже що взявся за областних прокур -в!Хоче заставити працювати щоб порушували справи.??? Хто за 20 р.таке зробив??Загородний десь…бачив Пшонку.МАЙДАН -ДО ПОВНОГО ЗНОСУ СИСТЕМИ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.