У Хмельницькому стартував проект “Стоп корупція”

У Хмельницькому стартував проект «Стоп корупція», ініціаторами проекту стала Хмельницька територіальна організація партії “Солідарність” – Блоку Петра Порошенка”.

Мета проекту – запобігти зловживанням службовими повноваженнями та зупинити  побори у державних установах міста й області.

stop

Плакати «Стоп корупція» з номером телефону гарячої лінії вже з’явились на стінах міських установ, які займаються земельними питаннями. Ближчим часом такі плакати будуть з’являтися у всіх державних установах: від  центрів надання адміністративних послуг до навчальних та медичних закладів.
Закликаємо кожного свідомого громодянина долучатися до боротьби.

Телефон гарячої лінії проекту “Стоп корупція” (0382) 7-30-30-6.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Тупий і нікчемний піар.
  якби це робила інша партія, може було б нормально. Але ця партія зараз влада. Президент, міністри, голова ВРУ, більше 120 депутатів. Голова Антикорупційного бюро, голови обласних, районних адміністрацій, всі служби під ними.
  То боріться з корупцією, почніть з себе і наведіть порядок. Вже більше року пройшло, а вони все плакатики клеють. Краще гроші з тих плакатиків на військових віддайте.

  • Як же тошно от таких “Олегов”. Если у вас есть конструктивные замечания, так позвоните по горячей линии и скажите, а тут бумагу марать все горазд, по типу нагадил и убежал. Реально от вас уже брыдит. Сколько вы лично конкретно помогли военным? О какой помощи, оказанной вами можете рассказать? Собака лает (это вы) – караван идет.

   • а що Олег не так написав? все правда.
    Куди караван йде?

    • В том то и беда, что путь каравана без вариантов, для верблюдов, ведет первая мразь. Другая мразь, кричит что первая ведет не правильно. Третья мразь кричит что первая ведет не правильно, а вторая уже вела не правильно. Как то так… Так что без вавриантов

 2. Партія Порошенка вже припливла. Особливо в Хмельницькій області. Ніякий піар не допоможе. Амінь.

  • Як партія Порошенко може очолювати боротьбу з корупцією, якщо її очільник самий перший корупціонер, наприклад через те, що перебуваючи на першій посаді в державі має чималий бізнес? І коли на Україні переведуться такі лицемірні і продажні «Марлени» (я ж не думаю, що вони просто нерозумні), як та чи той, що відповіла чи відповів Олегу, що надав перший коментар?

  • ПРО ЯКИЙ ПІАР НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ (від БЛОКУ ПОРОШЕНКА) МОЖНА ГОВОРИТИ.. ЯКЩО ПІАРОМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ОЛЬГА СОКОЛОВА— (ЗА СЛОВАМИ ОДНОГО ВІДОМОГО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЖУРНАЛІСТА ) —- РОСІЙСЬКОМОВНА НАРВАНА ДІВУЛЯ З СЕРЕДНЬОЮ ОСВІТОЮ…. ЯКА НІКОГО НЕ БАЧИТЬ ТА НЕ ЧУЄ ….

  • ТУДИ ЇМ І ДОРОГА…. ДИВНО ЩО НАРОД ДО ЦИХ ПІР ТЕРПИТЬ … ДАВНО ПОРА ГНАТИ В ШИЮ ТАК ЗВАНИХ ПОЛІТИКІВ ЯКІ ТІЛЬКИ ПІАРЯТЬСЯ НА ЛЮДЯХ…

 3. Порошенко, виконай свої обіцянки. Ти ні одної не виконав. Перестань кришувати корупцію. На посади призначаються придурки, а це значить, шо за гроші. Папередніки вішали лапшу українцям, ти вішаєш її не тільки українцям, а ще й європейцям, чим ще більше дискредитуєш Україну, ще й англійською. Віддай військовим обіцяні гроші. Перестань ділити і віднімати, вивчи дії множення і додавання, не для свого бізнесу, а для держави. Ющенка ненавидять за зраду, брехню і корупцію. Ти хочеш так само безславно лишитись в історії? Ми за тебе голосували, ти не виправдав наші надії.

  • Як Ви не розумієте, як, на жаль, не розуміє і значна частина народонаселення України, що “a priori”, або, як кажуть сучасні молоді люди – “по умолчанию”, ті хто прийшов зараз “на гребені майдану” до влади, як і ті, що були раніше у владі, не збиралися виконувати свої обіцянки? Їм потрібна була влада та усунення “політичних конкурентів” від влади для того, щоб красти самим, і щоб їм ніхто не заважав це робити.

 4. Чому плакати вішають тільки біля установ які займаються земельними питаннями? А навчальні заклади у нас чесні? Такий плакат ще дуже потрібен на дверях ХУУПу. (хоча ректор цього вузу є членом Блоку Порошенка). І ще потрібно не тільки вішати плакати, аще й реально боротися з корупцією і хабарництвом.

  • а медичні заклади?
   Памятаю, як Рада майдан хтіла поставити людину в медицину, яка відкрито заявляла, що бере хабарі…
   Права, вони одну таку поставили в спорт. На роботі її постійно нема, бульшість асоціацій і федерацій не отримують кошти, а вони їх через схеми собі відмиває…
   працівники хочуть звільнятися усі…
   Чому рада майдану не береться за звіт мерлені?
   Де ви борці за ідею? Алім, де ти пропав? Чому х@йнею займаєшся

 5. А що з ХУУПом?

  • У ХУУПі все досить просто _ беруть хабарі і то багато. На сьгоднішній день колектив відправляють у відпустку за власний рахунок бо не вистачає коштів на заробітну плату, в цей же час ректорат собі і ще декільком наближеним людям виплачує преміі у розмірі від 50 до 100%. Кошти виплачуються також людям які лише числяться в університеті і не прочитали жодноі пари. Декани факультетів що хотять те і роблять, на робочому місці ніколи не має, але гроші збирають добре. Працює у нас в університеті ціла династія Войтюків – і всі мають великі преміі. Ось що робиться в нашому університеті.

   • То це в ХУУПі розсадник партократів-пенсіонерів при владі та “бравих” комсомольців минулого? То може пора застосувати закон. А в інших внз хіба немає такого філіалу “почесних пенсіонерів”?

 6. ПОКАЖИТЕ СТАТИСТИЧЕСКУЮ СВОДКУ-ОТЧЕТ (ЗА МЕСЯЦ) ПО ВСЕХ РАЙОНАХ. СКОЛЬКО ПОЙМАЛИ – НАКАЗАЛИ КОРУПЦИОНЕРОВ ? НУЖНА НАСТОЯЩАЯ ОХОТА ЗА НИМИ.НЕ ЖАЛЕТЬ НИКОГО И ПО МАКСИМУМУ ! ОТКРЫТЫЕ СУДЫ ПО ТЕЛЕВИДЕНИЮ !

 7. А скільки зараз коштує вступ до ХУУПу? І кому платять?

 8. за що існує партія БПП? звідки гроші на плакати? скільком працівникам офісів БПП зарплату платять в конвертах?

  а ви про плакати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.