Влада Хмельницького готова компенсувати 50% вартості утеплення будинків

Влада Хмельницького заявила, що готова стати  партнером мешканців міста, якщо вони будуть братися за утеплення свого житла.

Про це сказав заступник начальника управління житлового-комунального господарства Владислав Бондар у коментарі газеті “Проскурів”.

Комунальник зауважив, що у місті діє програма співфінансування ремонтних робіт з капітального ремонту фасадів, дахів багатоквартирних житлових будинків з їх утепленням, яка була затверджена 2013 року. Але до цього часу з хмельничан нею ніхто не скористався.

“На заваді реалізації програми стала низька обізнаність громадян стосовно допомоги влади в цьому проекті. Тому нині управління житлово-комунального господарства ставить собі завдання дати найширшу і найповнішу інформацію про партнерство влади й громади щодо термомодернізації на умовах 50 на 50”, – наголосив Бондар.

За його словами, скористатися міською програмою утеплення будинків мають право власники квартир, житлових і нежитлових приміщень у багатоквартирних житлових будинках, що перебувають на балансі житлово-експлуатаційних контор №№1, 2, 3, 5, 6, 7, ЖКК “Будівельник”, ТОВ “ЖЕО”, а також об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що утримують їх на власному балансі.

Утеплення житла відбуватиметься на умовах співфінансування: 50% вартості робіт забезпечує міський бюджет, а 50% — мешканці будинку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Громадяни не обізнані, тому що ЖЕКи не працюють як належить….

 2. Ватрості робіт…? А матеріали? Чи це все разом?

 3. Це що підкуп виборців по-новому? А чому ж не компенсовують власникам приватних житлових будинків? В тих будинках де обслуговують Жеки живуть люди, а там де приватний будинок живуть людиські?! Чи як.

 4. чероговий піар від Чернилевського та його “молодої”команди?
  корона мера та зірка в лобі робить своє))))

 5. причому тупий і дешевий піар. скільки будинків вже утеплили? НУЛЬ! а програма працює вже 3 роки.
  як приклад в Кам’янці-Подільському за 2 роки вже утеплили 50 багатоквартирних будинків.
  в Кам’янці влада на 2 голови краще працює чим в Хмельницькому.

 6. ця програма дуже потрібна, просто ми не навчились напрягатись. утеплення заощаджує тепло! особливо із сучасними тарифами!

 7. які глупі люди, все ж таки! як співвідносяться “не обізнаність” і “ЖЕКи”?! Не обізнаність виникає із-за не бажання читати і чимось цікавитись, а не із-за ЖЕКу!

  • чому при прийнятті програми ЖЕКи не вивісили оголошення на будинках? Не зробили обстеження дахів житлових будинків? Ви самі то програму читали?????????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.