Чернилевський впевнений, що на місцевих виборах реваншу “регіоналів” не буде

Виконувач обов’язків хмельницького міського голови, секретар ради Костянтин Чернилевський вважає, що на місцевих виборах, які заплановані на 25 жовтня цього року, реваншу “регіоналів” не буде.

Про це він сказав в інтерв’ю комунальній газеті міськради “Проскурів”.

Він зазначив, що сьогодні за окремими потенційними претендентами на мерське крісло “чітко проглядаються інтереси тих, хто відверто і цинічно працював на режим Януковича, а нині має доволі потужний фінансовий та медійний ресурс”. І поскаржився – “на упередження деяких офіційних обласних медіа, які впритул не хочуть бачити ні моєї роботи, ні тих напрацювань, які нині є в місті”.

“Хоча згадаймо з цього приводу те, які результати в нашій області дали позачергові парламентські вибори, коли у парламент на більшості виборчих мажоритарних округів пройшли ті, хто у Верховній Раді працював з регіоналами, або ті, кого вони виставили на ті вибори, щоб зрозуміти складність суспільно-політичної ситуації в місті та країні. Сподіваюся, хмельничани здатні будуть зробити на місцевих виборах належні висновки з цього політичного уроку. Від себе ж особисто з усією відповідальністю хочу заявити, що в Хмельницькому такий сценарій не пройде, у нашому місті реваншу вчорашніх не буде за будь-яких обставин”, – заявив Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 32

 1. “І поскаржився – “на упередження деяких офіційних обласних медіа, які впритул не хочуть бачити ні моєї роботи, ні тих напрацювань, які нині є в місті”. – тому потрібно починати звітувати перед виборцями за хороші справи які за каденцію з 2010-2015 рік зроблено діючою міською владою. А виборці оцінять.

  • Що мають показувати офіційні обласні медіа?????, коли нічого не робили і не роблять. Мельник був, то щось робилося, а зараз бардак і бездіяльність.

   • Мельник крав , а вас він “розвів” як котенят. Спитайте його про будиночек в три поверхі під Києвом

 2. Это уж точно от тебя не зависит- ты для начала в горсовет пройди

 3. ні просто він реально нічого не робить ..про це кажуть не тільки люди ай політики місцеві

 4. Одне знайю напевно: вчорашні і регіонали докладуть зусибь, щоб пройти! В Дубове депутат Собко(регіонал) знову хоче будувати псевдоплощатку для дітей! Вже одну побудував до минулих виборах, – на ній хіба що собак вигулювати! Але де гарантія, що люди не поведуться на це?! Як же хочеться, щоб хмельничани віддали свій голос за нових, молодих та активних громадських діячів та перспективних спеціалістів, які знають і вміють міняти ситуацію на краще, які є патріотами і не на словах хочуть розвивати місто! Саме від виборців залежатиме результат – сучасне місто Хмельницький чи славнозвісний базар!

  • Замість площалки для дітей депутат-регіонал поки що шалман з пивом на дитячій іскорці” поставив

 5. А регіонали в місті і ніколи не проходили. Максимум 5 депутатів з 60. Не пройдуть і тепер, бо хмельничани розумні і мудрі. максимум 4-5 депутатів.
  Питання чи Чернилевський пройде в депутати? На окрузі, де він депутат нічого не робилося 5 років. Люди за нього точно не проголосують. Змінить округ не пройде. В списки Батьківщини. Але чи набере Батьківщина 5% питання? в жовтні 2014 року результат був 5,6%.
  не можна нічого не робивши просто гнати на регіоналів.

  • а ви звідки знаете? впевнений, що ви працюте на колишних і тепершних членів ПР

 6. згоден! хто буде того Чернилевського питати? в раду попадуть всі ті хто був колись як? так через ті самі партії які наразі при владі
  БПП
  НФ
  Самогонич(доречі багато до них вже приглядаються)
  РПЛ-чисто ригівська в Хмельницькому
  так що пане Чернилевський.. вибачте..ви в прольоті

 7. Сабій теж був впевнений і програв

 8. Без обласних медіа впритул видно безгосподарність влади хоча б в парку Чекмана. Памятник замутили. Парк занедбали: грязно, не пофарбовано, місток не побілений, травневі свята при клумбах в одуванчиках, туалети смердять, зоокуточок з пустими кліточками та загнаним в темницю медвежам.Соромно від того безладу що твориться. А в.о. мера ходить там і не бачить цього всього. Для нього важливіше що під кришуванням депутатів “торговий центр” там створили. Обєкти вже мало не один на одному стоять. А що “армянський табір” біля шлагбаума то прямо з власним автопарком розкинувся. І це господарський підхід? владу влаштовує такий директор? Пане Чернилевський не позортеся з цим хабарником-пожежним.

 9. місто ще ніколи не було в такій сраці як зараз при Чернильовському

 10. Чернилевськийпросрав все що можна ,бо почав з дерибану земель а свій бізнес теж обанкрутив !!!тепер борги крупні віддає за рахунок нашого з вами бюджета наших грошей…. набрав команду як Черновецький колись в Києві,тупих,ворюг
  тепер можна дати й йому клікуху

  “чернилевський та його “молода” команда….
  бездара який сидить без права на те в кабінеті мера
  він не має на те права ні морального ні політичного
  бо його ніхто ним не обирав він секретар ради а в секретаря є свій кабінет ото нехай там й сидить та повиганяє своїх корешів які там бухають й двері ногами відкривають!!!

  • не повторюйте плітки, а то повторите долю Теленько відносно Лабазюка

  • андрію петровичу ви з якогось будуна, вас мабуть з київського поїзда пьяного викинули. розказуєте про нетутешніх. в нас в місті порядок і спокій, все добре, все квітне, все гарно, все по людськи.

   • 12, ти хвора?
    який порядок і спокій? бардак і бездіяльність.
    а те що квітне, то це весна прийшла, квітне навіть в лісі, де нема ні людей ні влади.

    • Чисто и порядок. И спокойно. Работа городского хозяйства тяжелая и неблагодарная. В городе чистота и порядок.

     • місто розграбовують, хіба ви цього не бачите? чи ви разом в банді Лисого. хаос і бардак.

 11. Великий злочин…пересів у кабінет мера. Він що, вкрав чиєсь майно, привласнив чужі гроші? Пропоную не сприймати цю подію як посягання на щось святе. Кабінет-це просто місце роботи, де набагато зручніше, ніж в кабінеті колишнього секретаря. Та і Чернилевський людина більш відкрита, до нього простіше достукатись, прийдіть у міську раду, в нього завжди повно людей, А бачили цей кабінет колишнього секретаря?, там і людям немає де присісти. А працювати йому в.о. потрібно було ще ой як довго! Рік (від виборів у ВР до місцевих). І не злословте, Андрію Петровичу, на бухарика Чернилевський зовсім не схожий

 12. Ми за Чернелевського!Хмельниччини він молодий,перспективний і адекватний.Це Дуже важливо!

 13. Голосовать буду за того кто работает, а не пиариться по телеку. За того, кто говорит о конкретной своей работе и планах на будущее, а не критикует других и других грязью поливает. Чернилевский мне нравится – умный, роботящий, культурный, человечный, в людях видит людей. Мне нравится.

  • О, ти не чув як Чернілевський всіх грязью поливає. На телевізорі він і правда піариться і пусті слова без роботи говорить, а тихцем поза очі, так паплюжить конкурентів, губернатора, депутатів, своїх замів, що мамо не горюй.

   • А ти що такий близький до Чернилевського, що стільки і такого знаєш? Якщо він тобі щось довірив, а ти белькочеш, то підла твоя душа.

 14. чернылевский это тот-же черновецкий . только проскуровский , его окружение это месная гопота и шантрапа И ВЕСЬ БАЗАР ЭТО БАБКИ БАБКИ БАБКИ

 15. Чернилевський в собі не впевнений,не говорячи вже про інших.Але про реформи говорив гарно,маразм крепче, це точно.А Яцковський зі своєю командою що обкурились чи зовсім запутались? На крутять і поїдуть в свої Чемерівці,а нам жити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.