Вогнеборці врятували від знищення вогнем дерев’яну церкву

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 19 травня о 10:55 на пункт зв’язку рятувальників у м. Ізяслав надійшло повідомлення про пожежу в будівлі Свято-Дмитрівської церкви в с. Мислятин Ізяславського району. Про пожежу до служби порятунку «101» повідомили мешканці села.

Невідкладно до місця виклику прибули два відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ізяслав. Одночасно з цим на місце події були направлені відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з Славутського, Шепетівського, Білогірського районів та м. Нетішин на пожежних автоцистернах та автодрабині.

Крім того були залучені місцева пожежна команда с. Білогородка, добровільні пожежні дружини з с. Михнів та ДП «Ізяславський лісгосп», а також розрахунок відомчої пожежної охорони 31-ї виправної колонії м. Ізяслав. Також до гасіння пожежі долучилися 2 одиниці сільськогосподарської техніки пристосованої для підвозу води.

На час прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів вогнем було охоплено купол храму. Одночасно з гасінням пожежі рятувальники у складі 2 ланок газодимозахисної служби організували евакуацію церковних матеріальних цінностей.

P1630231

В зв’язку з відсутністю поблизу церкви джерел водопостачання, оперативно-координаційною групою 3-го ДПРЗ м. Нетішин було організовано підвіз води пристосованою технікою від природної водойми для забезпечення безперебійної подачі води для гасіння пожежі.

P1630235

Завдяки вчасному повідомленню про пожежу, а також  злагодженим та професійним діям рятувальників ДСНС, вогнеборців добровільних пожежних формувань та небайдужого місцевого населення пожежу площею 80 кв. м локалізовано об 11:47 та успішно ліквідовано о 12:10. Під час гасіння пожежі було врятовано будівлю та приміщення церкви, а також всі матеріальні цінності, що знаходилися в храмі.

P1630245

Загалом до ліквідації пожежі були задіяні 27 рятувальників ДСНС, 9 вогнеборців відомчої та місцевої пожежної охорони на 11 одиницях пожежної та спеціальної техніки, а також  аварійні бригади електромереж та газового господарства.

Як з’ясувалося, причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки під час використання промислового фену при проведенні фарбувальних робіт.

Нещасних випадків на пожежі не було.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.