У Хмельницькому триває битва за молодіжний парк

Створення парку “Молодіжний” біля міського пляжу знову затягується. Перш за все тому, що проектна документація вже втретє повернулась з Києва з новими зауваженнями і знову потребує доопрацювань.

По-друге, частину території хочуть віддати в оренду. За даними НГП, частину землі де передбачений парк, можуть віддати для розширення прибудинкової території спортивного клубу, що зараз активно добудовується за адресою вул.М.Рибалка 1\1.

Фото з сайту SportLife

Фото з сайту SportLife

Виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський активно протестує проти цього та запевняє, що межі парку не лише залишаться незмінними, а й дещо збільшаться.

“При мені цю територію нікому не віддадуть. Частково це питання буде виноситись на найближчу сесію міської ради. Я дав завдання збільшити площу Молодіжного парку. Якщо встигнуть зробити документацію, то проект рішення про збільшення буде вже на цій сесії”, – розповів Чернилевський у коментарі НГП.

Наразі не відомо наскільки буде збільшена територія парку “Молодіжний”. За попереднім проектом вона складала 2,2 гектари.

Громадський активіст Степан Кушнір, що ініціював створення парку ще рік тому зараз сподівається на пильний контроль в.о. міського голови за цим процесом. За його словами, він сам не може вплинути на подальший розвиток парку, поки межі не будуть затверджені.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

“Тяганина з проектною документацією парку триває більше року. Необхідно чітко визначити його межі, не віддаючи нічого під розширення комерційної території. Поки не буде затверджених меж парку – подальша робота не можлива: для того щоб розробити проект і шукати інвесторів для його втілення необхідно мати затверджену документацію. Сподіваюсь під контролем Костянтина Чернилевського справа справді піде швидше”, – заявив Степан Кушнір.

Через те, що проектну документацію парку тепер необхідно переробити з врахуванням збільшення території, а нова документація має пройти всі необхідні перевірки у Києві, створення парку знову переноситься на невизначений термін. Проте Костянтин Чернилевський сподівається, що закладатись парк Молодіжний буде ще цього року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Перед тим як створювати щось нове, доведіть до ладу існуючий парк і припиніть його знищення. А то перед сусідми соромно!!!..

  • Щира правда. Такого безладу як тепер в парку Чекмана ще небуло. ЗМІ критикують від нового року. Хмельничани бють на сполох як розвеснилося. А влада глуха і сліпа. Приставили там невігласа якого світ не бачив і добивають парк до ручки. Тепер ще і молодь розводять про створення нового парку.

   • Такого,щоб клумби в парку були без квітів, яще не пам”ятаю,сором та й годі.І це в травні!!! Коли навіть пустирі квітнуть!!!!А парк з голими клумбами!!!!

  • Да парк не в этом году начали уничтожать, а раньше.

 2. все до чого береться Чернилівський перетворюється у фарс і піар

 3. “За даними НГП, частину землі де передбачений парк, можуть віддати для розширення прибудинкової території спортивного клубу, що зараз активно добудовується за адресою вул. М. Рибалка 1\1”.
  Крім встановлення офісу для продажу абонементів в майбутній Sport Life ніяких робіт там не ведеться! А, ну іще привезли якісь труби і тепер вони поруч з недобудовою валяються.

 4. Нікчемний та бездарний піар Чернилевського хоч може якусь користь принесе мешканцям міста, парк там насправді потрібен.Все ж краще ніж чергова забудова.

 5. Ті процедури в Києві дістали! Що не роби треба експертизи в Києві робити, це Янукович таке зробив, щоб гроші збирати, не виїжджаючи з Києва, нинішня влада не спішить покращити ситуацію, на жаль. Чернилевський правий і все робить правильно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.