На Хмельниччині до довічного позбавлення волі засуджено 22-річного хлопця, який убивав літніх жінок

Апеляційний суд Хмельницької області залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким  до довічного позбавлення волі засуджено 22-річного мешканця Кам’янець-Подільського району.

Про це повідомив прокурор Кам’янця-Подільського Віталій Гриньків, інформує прес-служба обласної прокуратури.

Як з’ясувалося, Зловмисник, котрий раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, ніде не працював. А заробляти на життя вирішив легкою наживою. Для цього через оголошення підшуковував одиноких жінок похилого віку, які здавали житло у найм.

Під надуманим приводом взяти в оренду кімнату він прийшов до помешкання старенької. А далі, скориставшись її беззахисністю, вбив та обікрав. Коли у нелюда закінчилися гроші, він повторив той же «сценарій» з іншою бабусею. Виносив із дому потерпілих кошти, мобільні телефони, золоті прикраси, які знімав із убитих і здавав у ломбард.

Прокуратурою в суді повністю доведено його вину у вчиненні умисних вбивств з корисливих мотивів (ч.2 ст.115 КК України) та розбою, спрямованого на заволодіння чужим майном, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч.4 ст.187 КК України). Міськрайонним судом йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.

Вважаючи такий вердикт надто суворим, засуджений оскаржив вирок у суді апеляційної інстанції, який залишив вирок без змін. Наразі вирок набрав законної сили.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.