У Хмельницькому музейний живопис “вийшов” на вулиці

Всесвітній проект «Outings» (Вилазки) знайшов послідовників і у Хмельницькому. Тепер на вулицях міста можна натрапити на зображення картин з місцевого музею. Проект французського художника Жульєна де Касабьянки (Julien Caumer de Casabianca) – це винесення світового мистецтва на вулиці міст.

Реалізатор проекту у Хмельницькому Катерина Мельник вважає, що у нашому місті він може стати одним з засобів популяризації місцевих музеїв.

“Звісно, стріт-арт не передбачає ніяких додаткових пояснень чи табличок біля картини, на якій було б пояснено що це і навіщо, але можливо хтось і так знає, хтось прочитає в ЗМІ. І так люди дізнаються, що на оригінали картин можна подивитись в Хмельницькому обласному музеї”, – розповіла Катерина.

Фото Катерини Мельник

Фото Катерини Мельник

Фото Катерини Мельник

Фото Катерини Мельник

Також дівчина розповіла, що спілкується з автором “Вилазок”, французом Жульєном де Касабіанаком. Він палко підтримав особливість втілення його проекту в Хмельницькому.

“За його задумкою на вулиці виходять лише класичні портрети та зображення людей. Але ми вибрали роботи, що окреслюють спеціалізацію нашого художнього музею. І це значить, що проект трансформувався і підлаштувався під особливості міста. Це добре”, – сказала вона.

Вже зараз на вулицях Хмельницького можна натрапити на два зображення. Одне з них – це картина невідомого автора з зображенням невідомої дівчинки, за адресою Гагаріна, 18.

Друге – картина Олександра Мурашко “Дівчинка за столиком” знаходиться за адресою: вул.Шевченка,1. До перенесення на вулиці готується близько 15 інших картин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.