Справу “Новоросії” почнуть повторно розглядати найближчої п’ятниці

Кримінальну справу за фактом розповсюдження газети «Новоросія» у Хмельницькому почнуть повторно розглядати 22 травня о 14.00 у міськрайонному суді.

Справу, котру апеляційна інстанція повернула на повторний розгляд, вестиме інший суддя. Йому доведеться повторно дослідити всі докази і допитати всіх свідків.

Нагадаємо, що причиною повернення справи на повторний розгляд стали процесуальні неточності при оформленні обвинувального висновку та відсутність аудиозапису одного з судових засідань.

При першому розгляді справи координатора західного регіону громадської організації «Союз граждан Украины» Андрія Орєхова було засуджено до 5 років позбавлення волі. Але за рішенням апеляційної інстанції він вийшов на волю під заставу в 95 тис. грн. Це викликало обурення у громадських активістів. Вони заявили, що Орєхов може втекти.

Оксану Корецьку за першим вироком позбавили від відбуття покарання з огляду на маленьку дитину. Але судді апеляційного суду погодилися з прокурором в тому, що це рішення було занадто м’яким. Цілком можливо, що при повторному розгляді вона отримає жорсткіше покараня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.