Зростають мушкетери Хмельницького

Відкритий всеукраїнський турнір «Київська весна» – черговий (четвертий) етап «Дитячої ліги 10-13» з фехтування на шпагах, завершився перемогою хмельничанина Даніїла Мазура.

WIN_20150511_170531

Серед його 57 суперників вікової групи юнаків 2004-2005 років народження інші представники нашого обласного центру, котрі потрапляли до числа призерів на попередніх етапах «Дитячої  ліги», цього разу не змогли зійти на п’єдестал пошани: Андрій Гуменюк фінішував сьомим, а Тимофій Крижанівський опинився на 22 позиції.

Варто зазначити, що протягом квітня юні шпажисти Хмельницького фехтувального клубу за підтримки своїх батьків та клопотання тренера Юрія Мазура підвищували майстерність і здобували досвід у кількох міжнародних  змаганнях за участю спортсменів-ровесників зі Словаччини, Румунії, Угорщини, Польщі.

Зокрема, кращі з них досягли таких результатів на турнірах в Польщі «Puharn Zubrow»:  Єва Мазур  – 2 місце, Ярослав Бондар – 3 місце, Даніїл Мазур  – 3 місце та «Rybnik Cup»: Єва Мазур – 3 місце, Даніїл Мазур – 14 місце, Тимофій Крижанівський – 19 місце, і Угорщині «Сsaba Kupa»: Тимофій Крижанівський – 6 місце, Даніїл Мазур – 13 місце.

 

Віктор Флентін

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.