Мандзію закрили шлях до приватизації приміщення в центрі Хмельницького

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради на засіданні відмовив громадській організації «Хмельницька платформа» у здійсненні невід’ємних поліпшень в орендованому комунальному приміщенні. Головою організації є депутат Хмельницької міськради Сергій Мандзій.

В разі проведення таких поліпшень орендар набуває першочергове право на приватизацію власності громади. Отже, проголосуй члени виконкому схвально, 192,4 кв. метра на вул. Гагаріна,18 могли б перейти у приватні руки.

Прохання провести невід’ємні поліпшення розглядалось виконкомом вже втретє. Два попередні рази воно не набрало голосів. Але і за чітку відмову тоді не проголосували.

Цього ж разу пропозиція заступника міського голови Андрія Капури прийняти рішення про відмову співпала з вимогою громадських активістів, котрі прийшли на засідання виконкому. Частина з цих людей є волонтерами. Вони заявили, що приміщення розташовано в історичній будівлі, котру необхідно зберегти для громади. Прозвучало також прохання розірвати договір оренди з організацією, котра не використовує приміщення, і зробити в ньому центр реабілітації демобілізованих.

Члени виконкому підстав для розірвання договору не знайшли. До того ж повідомили, що приміщення в центрі міста не будуть безоплатно надаватись громадським організаціям, а підуть на аукціон. Безоплатне розміщення волонтерів у комунальних приміщеннях, за словами в. о. міського голови Костянтина Чернилевського, міра виняткова і тимчасова. Всі повинні платити.

Варто зазначити, що члени виконкому не були задоволені тиском активістів.

«Фактично маємо результат розвитку громадського суспільства в такому напрямку… Хтось знайшов, хтось підбурив і Сергій Володимирович (Мандзій – НГП) 50 тис. подарував місту», – заявив Костянтин Чернилевський після того, як незвані гості залишили залу.

Під сумою в 50 тис. грн. він мав на увазі орендну плату, сплачену ГО «Хмельницька платформа» за кілька років. Місячна орендна плата за 192,4 кв. м. напівпідвального приміщення біля Майдану Незалежності становить 4 тис. грн. (20,79 за 1 м кв).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. до чого тут приватизація? людина платила а тут хтось вже хоче собі
  й заголовок не співпадає з змістом тексту
  до тогож це виглядає як чергова заказуха…

  • Якщо зробити поліпшення в орендованому комунальному приміщенн, то згодом його можна приватизувати. Читайте уважно, до чого тут заказуха?

   • заказуха полягає на мою думку в тому що цей сайт вже давно тролить Мандзія й всі знають звідки вітер дме
    а на рахунок ремонту… ну так можливо треба коматися в самій справі-чому поліпшення не було? томущо як зробить ремонт не факт що то буде його… треба копати глибше…

    • Саме таким шляхом і довели нашу Україну до такого НИЗЬКОГО РІВНЯ ЖИТТЯ. Спочатку довівши до зубожіння, а потім ПРИХВАТИЗУВАЛИ .
     А що,шановний Саргій так боїться втратитися на ремонті?
     А Ви запитайте у простих ЛЮДЕЙ, скільки їм приходилося втрачати, падати і піднімаючись забувати про втрати йти в перед.

    • Мандзій, перестань тут себе хвалити…
     Ти і так уже усі маршрути міста під себе підімняв…
     тобі мало?
     Дивися, бо лусниш і так в штани не влазиш

 2. я думаю так что никто никакого там “закрили шлях для приватизації” нет и не могло быть…
  все всё проще и не нужно тролить уважаемых людей, патриотов города

  • и сколько уже у этого “патриота” недвижимости в городе?и сколько появилось после того,как он стал депутатом?

 3. а хто це такий цей манзій? широковідомий у вузьких кругах?

 4. Він все забрав??? та ви подивіться скільки позабирали інші! ще більше за нього
  скільки понабирались земель забудовники що є депутатами
  а ті хто ПР очолював скіко має
  а Кольгоферша???? і Коліщак…
  Мандзій ще як що порівняти з іншими то …слабо
  а інші …

 5. что вы прицепились к манзию? нормальный мужик
  а ворья хватает и он тут не причём
  а что вам те маршрутки дались? бери бабки и открывай своё

  • А чому “нормальный мужик” хоче НА ШАРУ забрати те що належить суспільству.
   Дивно, але саме такі як :
   МАНДЗІЙ, ЛАБАЗЮК…- ПОСТІЙНО ВИГРАЮТЬ ТЕНДЕРИ ТА ПРИВАТИЗОВУЮТЬ.

 6. Дійсно, скільки можна під себе грести? Згоден, цей “обранець” зявляється коли треба щось для себе урвати, урізати, хапнути! А той народний депутат Лабазюк? Вони мабуть кореша.

 7. Такие как Сергей предприниматели делают наш город ярче и цевилизованней! Так зачем же ставить палки в колёса ? Сережа мы поддерживаем тебя во всех твоих начинаниях!

 8. так Ксенія я згоден з Вами
  пан Сергій вже давно на громаду працює, він депутат міської ради з початку 2000-х років, а те що бізнес має різний то що тут такого???якщо людина успішний підприємець, депутат місцевий( не народний,а можливості є стати таким й втікти до Києва)який й досі є депутатом який щось робить, я до прикладу не знаю номального депутата міської ради який відомий в місті, назвіть мені когось ще?хто щось робить ?
  ну ще симчишин якого всі знають і все(але він й чиновник ОДА-не бізнесмен)
  де ще депутати міськох ради які щось роблять для міста та громади багато років???

 9. я знаю одно что он имея возможности как сказал Роман стать и нардепом и убежать в Киев плюнувши на город как наш Мельник
  но он все эти годы является депутатом горсовета и работает для города, его округ огромный и он всегда помогает и родному округу и школе и людям.
  маршрутки говорите? да ну и? людям даёт возможность работать

  так что нечего обливать грязью людей, если вам неймётся ну так придите на приём или в офис и лично пообщайтесь с Сергеем Владимировичем, на все больные для вас темы

 10. Приватизурую те,кто имеет должность и блату полные штаны.Сын ЗАЯРНЮК ПРИВАТИЗИРОВАЛ ПРОСКУРОВ,ЗАЙМИТЕСЬ ЭТОЙ ПРИШМАНДОВКОЙ РАДА МАЙДАНУ И ЛЮСТРАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ.Вот у нее корупція на корупції.

 11. Сидор Петрович
  вот это верно!!!! Заярнюки вообще давно очень много в своё время хапнули

 12. Тому цю тему нема чого обсусолювати…й ставити крапку
  а розбиратися не з тим на кого тут казали а з багатьма заплямованими казнокрадами

 13. Сын Заярнючки в господарському суде работает,ей плевать,они колотит деньги.

 14. Шайка “временно исполняющего обязанности мэра” Кости Чернылевского + Капура + Скочеляс страх потеряла, стараясь прикарманить все что возможно в городе. Когда-то в Хмельницком будут вспоминать “временное правительство” Чернылевского как время самого большого беспредела со времен Чекмана. Все раздерибанить, все отжать. Отобрать у других и забрать себе.

  • якщо забрати звідти Давиденка і Нестерука, буде апокаліпсис. в.о. і команда Місто знищують і грабують.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.