Кам’янець-Подільська «Міськтепловоденергія» в трійці кращих комунальних підприємств теплової енергетики України

12 травня відбулося нагородження переможців конкурсу «Краще комунальне підприємство теплової енергетики України». Щорічно цей конкурс спільно проводять Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, профспілка працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго»

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільського комунального підприємства «Міськтепловоденергія», за підсумками роботи у 2014 році, а також за результатами проведення опалювального сезону, місцеве КП посіло 3 сходинку в номінації «Краще комунальне підприємство теплової енергетики України». Конкуренцію «Міськтепловоденергії» складали 36 підприємств у трьох групах.

Нагадаємо, що кам’янецьке підприємство вже втретє поспіль серед переможців конкурсу.

«Нам вдалося втримати свої лідерські позиції завдяки вдалому реформування теплової енергетики Кам’янця-Подільського, переходу на альтернативні види палива, зокрема на солому та дерев’яні щепи, – розповідає гендиректор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Під час минулого опалювального сезону нам вдалося виконати одразу два стратегічних завдання – суттєво зменшити споживання газу та водночас забезпечити безперебійну подачу тепла кам’янчанам, покращити якість теплоносія, зокрема, особливо це стосується об’єктів соціальної сфери. Ми гордимося тим, що ми змогли пережити цю зиму фактично без жодної великої аварії, жодного дня ми не залишали місто без тепла».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Плати гроші в конкурсну комісію і ти будеш кращим.Такі пропозиції присилали в кожне теплокомуненерго області. Камянець вирішив попіаритися.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.