У Кам’янці-Подільському обговорили реконструкцію парку: без кошторису та строків робіт

У Кам’янці-Подільському відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради і постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології з приводу обговорення проекту реконструкції парку «Героїв Євромайдану».

Щоправда, багато кам’янчан навіть не знали, де місті є парк «Героїв Євромайдану». Виявляється, що ще минулого року міська рада перейменувала так центральний міський парк на вулиці Шевченка. При цьому вже на цих обговореннях лунали пропозиції знову змінити цю назву, оскільки в зоні відпочинку, згідно з проектом, не передбачено нічого пов’язаного з Майданом.

park2

park

В проекті пропонується реконструювати фонтан, ігрові майданчики для молодшого та підліткового віку, спортивні майданчики і тенісні корти.

Також передбачено відкриття дитячого кафе та облаштування пішохідної алеї та альтанок, що розташовуватимуться біля каньйону.

Дещо дивним виглядало те, що розробники проекту не планували в парку  будівництво туалету: розраховували, що відпочиваючі зможуть сходити в найближче кафе. Однак, під час обговорення директор департамент містобудування та архітектури Ігор Пиріжок начебто погодився з абсурдністю такої ідеї.

Пан Пиріжок запевняв, що на розробку проекту з міського бюджету кошти не виділялись, а відновлювати парк планують за допомогою приватних підприємців, що працюватимуть у зоні відпочинку. Жодних цифр під час засідання так і не прозвучало.

Наступний етап – громадські обговорення,  які пройдуть 3 червня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.