Двоє голів РДА Хмельниччини у 2014 році виявилися мільйонерами

Двоє голів РДА Хмельниччини задекларували за 2014 рік мільйонні статки.

Відповідні копії декларацій посадовців розміщені на офіційних сайтах.

Голова Старокостянтинівської райдержадміністрації Михайло Яснюк за минулий рік засвітив 10 млн. 875 тис. грн сукупного доходу. З них заробітна плата становила 85,4 тис. грн, 12,2 тис. грн надійшло від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Ще 10,7 млн. грн він отримав як дохід відчуження рухомого та нерухомого майна.

decdec2На Яснюка записані 8 земельних ділянок загальною площею 586,9 тис. кв. м, житловий будинок на 232,2 “квадрата”, інше нерухоме майно – 19,5 в. м і 342,6 кв. м.

У володінні голови Старокостянтинівської РДА є три автівки: Ауді А 4, 2008 року випуску, Форд Мондео, 2013 року випуску, Мерседес-Бенц, 1986 року випуску.

Статки сім’ї посадовця за 2014 рік становили 248 тис. грн.

Також у 2014 році супуний дохід на суму 1 млн. 103 тис. грн задекларував голова Дунаєвецької РДА Олександр Бернашевський. Згідно з поданою декларацією, заробітна плата посадовця становила 115200 грн., дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності – 988717 грн.

Голові райдержаміністрації належать земельні ділянки: в с.Нестерівці площею – 63154 кв. м., с.Стара Ушиця – 1000 кв. м., с.Устя – 1400 кв. м. та в с.Вихрівка – 20000 кв. м., квартира Києві – 63 кв. м., садовий будинок в с. Стара Ушиця – 120 кв. м.

Автопарк Бернашевського нараховує три машини та два мотоцикли: автомобілі БМВ – 2010 р. випуску та ТОЙОТА Венза – 2014 року випуску, катер «Фор Віне» – 2009 року випуску, два мотоцикли: 2007, 2009 років випуску.

Його розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації становить 6,4 млн. грн., внесених у звітному році – 1 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Слабенько щось,,,,,,,,,,,,,,,,, “напрацювали”.

  2. І не запитають у нього правоохоронні органи, де вони всього накрали. Откак у нас вся влада і вся правоохоронна система. Одні крадуть – інші їх прикривають.

  3. Обьясните мне неуку не знакомомусматематикой дачам с доходом 10 млн гривен идти на зарплату 5-7 т грн- убейте не понимаю- как и не понимаю губернатора который пришел на 10 т грн хотя ранее зарабатывал 30

  4. Честь людині яка пише правду . Хто не знає Яснюка нехай приїде в село і подиветься на його статки. А хто його знає той заздрить його сім’ї де всі селюки і пашуть на себе і дурний він що пішов на того голову але хоть в районі порядок

  5. Це остаточна поразка Революції гідності. Країною керують олігархи, а районами і областю – міліонери. За це загинула Небесна сотня?

  6. Не удивили.Они работают,свиней кормят,з золотыми цепями и крестами ходят как священники,морды пообедали, но имеют рабочее место.Стебло ихняя подружка,посмотрите какая она важная.Займись детьми и мужем.Скоро придется собирать камни.Не понимаю,она поставила Ирку в спорт,без единого дня работы,та застала все,пошла против всех и нормально,На коллегия выступает как артистка,она не понимает где она находится и что нужно делать,пишет безграмотно,хто в ее годы учился,все время соревнования,просто ставили оценки,тупее этих двоих нет никого,но они руководители и все должны терпеть,несправедливо это.ПОПРОБУЙТЕ попасть к ним в кабинет,можно продать целый день.В ихней компании ПОЛЕВИК,ЧУДО ИЗ ЧУДЕС,чудак тупо получает зарплату,вот какое управление нужно сокращать и немедленно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.