Редакторка Нетішинської газети померла від черепно-мозкової травми – експертиза

Редактор місцевої газети “Нетішинський вісник” Ольга Мороз, яку було знайдено мертвою 15 березня цього року, померла від черепно-мозкової травми.

Про це НГП повідомив начальник слідчого управління УМВС України в Хмельницькій області Сергій Кушнір, опираючись на результати судово-медичної експертизи.

Він зазначив, що смерть журналістки могла настати, як від насенення удару тупим предметом, так і при падінні. Остаточну крапку має поставити криміналістична експертиза.

i150_ArticleImage_104918

“Наразі у слідстава немає достатніх доказів, щоб комусь повідомити підозру про вчинення вбивства”, – наголосив С.Кушнір.

Як писав НГП, редактора місцевої газети “Нетішнський вісник” Ольгу Мороз було знайдено мертвою у її власній квартирі близько 8 години ранку 15 березня.

Слідство розглядає три версії вбивства: вбивство із необережності, вбивство на грунті корисливих мотивів та вбивство на грунті професійної діяльності.

Факт загибелі редактора внесений до реєстру досудових розслідувань (стаття 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.