У 2015 році на Хмельниччині очікується зменшення на половину кількості оздоровлених дітей

За прогнозованими показниками у цьому році на Хмельниччині планується за­безпечити оздоровленням та відпочинком 51,741 тис. дітей шкільного віку, що майже на половину менше, ніж 2014 року.

Такі дані оприлюденені у розпорядженні голови ОДА від 29 квітня.

На це впливають об’єктивні причини, а саме: припинено фінансування оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати праце­здатності, яке у 2013 році становило 6,3 млн. грн., 2014 році –10 млн. грн; у 2015 році Міністерству аграрної полі­тики та продовольства України не передбачено фінаснування на оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села (торік булооздоровлено 146 дітей працівників АПК).

Разом з тим, на оздоровчу кампанію-2015 в обласному бюджеті “забито” 5 млн.грн., в бюджетах районів та міст обласного значення – 4,1 млн. грн., планується залучити 8,3 млн. грн позабюджетних коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ничего своего свеженького придумать уже не получается?

 2. У 2015 році на Хмельниччині очікується зменшення на половину кількості оздоровлених дітей. ЖАХ !!! Навіть заголовок до рубрики не можете грамотно викласти!

 3. А може треба було менше відмивати грошей,а пускати на покращення мат,бази таборів. А то спочатку викупили за копійки,і роками тільки збагачувались, а в Кабельнику,АІСТІ постільна білизна,подушки ще мабуть 70-х років…….

 4. плохо работает новый голова

 5. да ето ж павлишена не дает работать

 6. Это надо и Всё это поддерживает начальник образования,уничтожит все паразит,ему ведь все равно,есть лагеря или нет.Он понятия не имеет,что сохранять нужно.Детей много.Его дети сидят в Полонне, дебил,дореформится!

 7. так пан фасоля виступає проти існування дитячих таборів- аргументуючи що будуть закупляти путівки для дітей в санаторії карпат та при моря—однак це нереально на сьогодні

 8. Якщо керівник не вболіває за свою справу,то нема чого керувати в освіті.Може школи перенесемо в Карпати,там воздух чистий,дивно якось не дбати про свої табори.От вам коли людина чиновник не на своєму місці,це біда українського суспільства.І чого призначають з районів,ну Вибачте рівень трохи не той,що потрібен,а їздити щодня з Полонного,бруд повний.Підхід не серйозний.Діти нікому не потрібні

 9. на место фасоли уже готова ета любка губернатора павлишена. довела чемеровці и уже пробралась в ода оттуда прямо в департамент

 10. нехай наведе толк в сімї тоді преться в департамент

 11. ця павлишена сорому не має…куди вона лізе

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.