У Хмельницькому вшанували ветеранів Другої світової війни у День пам’яті та примирення

Сьогодні, у День пам’яті та примирення у Хмельницькій обласній адміністрації згадали усіх, хто поклав своє життя за майбутнє України.

За роки війни на території Хмельницької області фашисти розстріляли і замучили 478 тисяч військовополонених і мирних жителів; 117 тисяч подільських юнаків та дівчат було насильно вивезено на роботу в третій рейх; 250 тисяч подолян загинули у війні.

“Дійсних учасників бойових дій в області залишилось менше тисячі осіб. Наймолодшому з них зараз 88 років, а найстаршому дій Андрію Шоханову зараз 101 рік, він проживає зараз у Хмельницькому. В середньому це люди віком 92-94 роки”, – зазначив голова Хмельницької обласної організації ветеранів України Володимир Купратий.

За 27 років обласна організація ветеранів зменшилась у кількості учасників від 60 тисяч. Голова організації назвав розділення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги – дуже правильно.

IMG_2661-1

IMG_2657-1

Усі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. За роки війни на території Хмельницької області фашисти розстріляли і замучили 478 тисяч військовополонених і мирних жителів; 117 тисяч подільських юнаків та дівчат було насильно вивезено на роботу в третій рейх; 250 тисяч подолян загинули у війні. (всього виходить 850 тисяч)

  на 2015 рік кількість населення області старше 18 років трохи більше 1 мільйона???

 2. Да ветерани заслуговують, щоб їх вітали, але цікаво скільки в залі на чолі з колишнім другим секретарем обкому партії срср Купратим було псевдоветеранів.

  • Так, звичайно, є і такі “воїни” як Купратий,хоча можливо він і є участником боєвих дій у інших військових конфліктах…
   Але є і такі героїчні фронтовики у нашому місті як: Бабак,Атаманюк,Величко та багато інших,які заслуговують на величезну повагу та привітання!!!

   • Купратий 1947 року народження і ні в яких конфліктах участі не брав він колишній партійний функціонер, а скорозбагаченому – відповім словами з одного фільму ” .. дурак ви, ваше величество…”.

    • Якщо чоловік не знає точну інформацію,то він краще змовчить… тим більше, якщо він ще й називає себе козаком…
     Голова ради ветеранів Хмельниччини Купратий В.І.:
     Народився у 1938 році в селі Ружичанка в сім`ї селянина.
     З 1955 року навчався у Львівському інституті.
     Перебував на комсомольській роботі: обирався першим секретарем Славутського району ЛКСМУ, другим секретарем Хмельницького обкому комсомолу.
     У 1962 році вступив у члени КПРС.
     З 1964 року на партійній роботі. Працював інструктором з сільського господарства відділу Хмельницького обкому партії.
     З 1969 року по 1972 рік навчався в аспірантурі Академії суспільних наук при ЦК КПРС, захистив кандидатську дисертацію, має ступінь кандидата економічних наук.
     У 1972 році обирається першим секретарем Ярмолинецькому райкому КПУ.
     З 1975 по 1978 рік – працює завідуючим відділом організаційно-партійної роботи обкому партії.
     У 1978 році обраний секретарем, а 1988 – другим секретарем Хмельницького обкому КПУ.
     -Протягом 1980-1981 років перебував у Афганістані.
     -Має державні нагороди

     • ЯКЩО НАРОДИВСЯ В 1938 РОЦІ ТО ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЄ ДО ВЕТЕРАНІВ….. НЕВЖЕ ДИТИНОЮ БУВ В АРМІЇ…. АБО ПРАЦЮВАВ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ… ЧИ МОЖЕ ПРОСТО ВМІЄ ПРИЛАШТУВАТИСЯ…. ЗАДУМАЙТЕСЯ… КОЛИ ГОЛОВОЮ РАДИ ВЕТЕРАНІВ БУВ ІВАН БОНДАР–ТОДІ БУЛО ВСЕ ЗРОЗУМІЛО…. ТЕПЕР–НІ…

  • сергійко та йди ти вже на.уй назавжди. Від тебе гнидо вже нудить. Не пиши своїх висирів а йди краще гріхи відмолюй. Будь ти проклят.

  • Судиш по собі. Якщо ти є псевдопатріот то це не означає що в нас крогом всі псевдо. СЛАВА РАДЯНСЬКОМУ СОЛДАТУ ВИЗВОЛИТЕЛЮ ! СЛАВА ВЕТЕРАНАМ ЧЕРВОНОАРМІЙЦЯМ ! СЛАВА ВЕЛИКІЙ ПЕРЕМОЗІ РАДЯНСЬКОГО НАРОДУ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯННІЙ ВІЙНІ. А ви сумуйте нащадки гітлера й бандери. УПА має таке відношення до Дня Перемоги як морська свинка до моря.

 3. Як може свято перемоги називатися примиренням ? Примиренням з ким? С фашизмом?Cлава Червонiй Армii, яка зломала хребет фашизму ! Я не признаю примирення, бо мiй прадiд був переможцем !

  • Микола, прадід твій був переможцем, а внук, на жаль, виявився невігласом, ідіотом і прихильником комуністичного і расєйскава міра. “Славних прадідів великих, правнуки погані…”

   • Судячи по твоїх постійних тупих коментах, поганью є якраз такий мудак як ти.

  • Без американської і євролпейської техніки і продовольства не було би ніякої перемоги. Не гарно замовчувати допомогу тих, хто реально її надав в ті роки. Присвоювати тільки собі перемоги і не подякувати тим, хто допоміг, це по принаймні не виховано.

 4. Я хоч не змiнюю своii любовi к прадiду, а ти як я бачу, сосеш у чорноi заокеанськоi обезъяни…Та iмъя свое не пишеш, трус…

 5. йди звідси москальська собака. ветеранам честь. фальшивим ветеранам ганьба.

  • О, ще одне тупе рагульське рило-галицьке ховається за ананімом. йдіть на х… на свою галіпуцію. тварі смердючі галицькі.

   • Так странно никто никого не обзывает, кроме любителей совдепии и рускага мира. Они ненавидят всех и вся. Ненависть возвращается к тем кто ее взращает. Зря! Вы невоспитанный человек!

    • Цілком згідний. Ненависть дійсно повертаєть туди звідки вийшла. Ненависть вийшла з галичини і туди вона повернеться. По відношенню до галичан я згідний бути не вихованим.

   • Галиччина дуже гарний край і гостинний край і російська мова там звучить спокійно. Люди гостинні і дружні. Свій край зробили красивим завдячуючи совєму розуму і праці. Дюблю Галиччину і галичан.

    • Гостинний ? Ха ха ха. Понти і не більше. Кожна жаба хвалить своє болото.

   • галицьким виродкам – “…І навіть якщо ці виродки стануть на бік добра, то я із задоволенням стану на протилежну сторону…”
    ( Джон Ентоні Берджес Вілсон — англійський письменник, композитор і літературний критик.)

    • Это он имел ввиду коммунистов, потому как сам был женат на итальянской княжне. Титулы, положение, аристократизм всегда для него имели значение. Хотя врал он в своем творчестве достаточно много.

   • “…І навіть якщо ці виродки стануть на бік добра, то я із задоволенням стану на протилежну сторону…)
    (Джон Ентоні Берджес Вілсон — англійський письменник, композитор і літературний критик.)
    Цей вислів я адресую, “галицьким виродкам”.

    • галіція і добро речі не сумістні. пакуй чемодан, вокзал, галіція.

 6. Станьте прикладом для своїх дітей. Дайте їм прочитати те, що ви пишите !!!! Як що вам стидно це зробити, то ще в вас є шанс залишатися людиною. Якщо ні, мені шкода…..

 7. Слава радянському народу-переможцю! Слава нашим ветеранам!
  З Днем Перемоги всіх людей доброї волі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.