На Хмельниччині вбили людину через рибу

Трагічний випадок стався в селі Савичі Шепетівського району – в ніч на 1 травня на ставку охоронець застрелив 25-річного чоловіка, батька двох дітей.

Про це повідомляє місцевий канал “Шанс”, відео якого з’явилося в Youtube.

Як розповів товариш загиблого Дмитро Яворський, вони разом рибалили на ставу. До них підійшов охоронець, який мав при собі рушницю та нацькував німецьку вівчарку. Далі загиблий Андрій поцікавився, чи є в охоронця дозвіл на користування холодною зброєю. Між ними зав’язалася суперечка, внаслідок якої сталося вбивство.

Водночас сільська громада вимагає об’єктивного розслідування, які вони оформили за результатами віче. Також вони просять розвірвати договір оренди ставка та передати його у розпорядження територіальної громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. СЛІВ НЕ МАЮ…одні букви та ті матюкові .. ЛЮДИНУ ЖАЛКО ТА МАЛИХ ДІТЕЙ ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ БАТЬКА.. В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НА ЖАЛЬ ТАКОЖ БУВ ТАКИЙ ВИПАДОК… ПАМ”ЯТАЮ ПРІЗВИЩЕ ВБИТОГО БОЛЯЧКО… І ТЕ ЩО В НЬОГО БУЛА ДРУЖИНА ЮЛІЯ ЮЛІЇВНА ТА ЧЕТВЕРО ДІТЕЙ .. ПРАВДА ВИННИХ ТАК І НЕ ЗАСУДИЛИ…

  2. ОТ ЧОГО НЕ РОЗСТРІЛЯТИ ЧИ ПОВІСИТИ ВБИВЦЮ ПРИВСЕЛЮДНО, АБО ПОСАДИТИ ЙОГО В ЗАЛІЗНУ КЛІТКУ І ВОЗИТИ ВО ВСІХ СЕЛАХ ТА МІСТАХ ЯК ЗЛІСНОГО ВИРОДКА?

  3. Надо было изложить следующим образом: два быка пришли воровать рыбу на чужом ставке,где к ним с законным требованием прекратить незаконные действия обращается специально уполномоченное лицо,будучи при исполнении служебных обязанностей. Один из быков,зная,что он не прав,начинает выделываться. Завязывается словесная перепалка,переходящая в силовой конфликт и быка выносят.
    Вывод,напрашивающийся у всех нормальных людей: виновник,спровоцировавший инцидент и ставший его же жертвой – бык,которого вынесли.
    Мораль такова: только через кучу трупов можно донести быкам понимание того,что включает в себя понятие “частная собственность”,и что из него проистекает.
    Иного пути не было и нет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.