У Старокостянтинові реконструювали операційний блок за 300 тис. грн

7 травня цього року після капітальної реконструкції відкрито операційний блок хірургічного відділення ЦРЛ. На реконструкцію операційного блоку з районного бюджету було виділено понад 300 тис. грн.

За словами головного лікаря лікарні Володимира Стіхарєва, в ході реконструкції проведений великий обсяг робіт у 2 операційних залах та приміщені для обслуговування: створено нову систему вентиляції та кондиціювання повітря; замінено систему електропостачання та встановлені нові прилади освітлення всіх приміщень операційного блоку; проведена заміна систем постачання холодної і гарячої води та каналізації; використані сучасні оздоблювальні матеріали, що відповідають нормам дезінфекційної безпеки; замінені вікна та двері на енергозберігаючі та ін.

Старокостянтинівська  центральна районна лікарня розраховує і на покращення медустаткування. Очікується, що за рахунок коштів обласного бюджету для закладу  придбають  сучасне медичне обладнання,  зокрема, лапароскопічну стійку на загальну суму 1,1 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.