Головою Громадської ради при хмельницькому виконкомі обрали Бухала

Головою Громадської ради при хмельницькому виконкомі обрали Івана Бухала, який очолює Асоціацію громадськоих організацій «Народна Сила».

Фото "Є"

Фото “Є”

За це рішення сьогодні проголосувало 56 членів Ради.

Друге місце у голосуванні зайняв член обласного військово-патріотичного клубу «Склавин-воїн» Вячеслав Заречнюк, якого підтримали 55 осіб.

Участь у виборах голови Громадської ради взяло 90 із 102 членів організацій.

Довідка НГП. Бухал Іван Васильович народився 22 лютого 1939 року у с. Дударки Бориспільського району Київської області.

З 1980 до 1990 років очолював виконком Хмельницької міської ради народних депутатів.

З 2006 року – депутат Хмельницької міської ради п’ятого та шостого скликань (фракція “Батьківщина”), у складі яких очолює постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. да че толку с єтих рад! Загородний уже претянул свою люб регионалку павлишену к себе.и что рад майдан

 2. Цікаво. Можливо хтось дасть відповідь на моє питання. Чи здатна ця обрана Громадська рада впливати на об’єктивне проведення люстрації у владних структурах, особливо в ГУ ДСНС Хмельниччини???

  • То є міська Рада. В її компетенції питання міста, а не області.
   ГУ ДСНС Хмельниччини має займатися Громадська Рада при ОДА та Громадська Рада при ГУ ДСНС Хмельниччини.
   Але от цікаво — ніхто з політиканів про цю другу раду і не згадує!
   Здається ця рада вже створена (поправте коли помиляюсь)…
   …якщо є яка в нас профільна організація по темі (якось не чів про таку) — зголошуйтеся. Особисто знайомий з Зоряном Шкіряком — можемо поговорити щоб включили…

   • Поговори з Шкірякменом хай врятує нас від біди…
    Шоб нам стало краще жити, а то куди не глянь у нас надзвичайна ситуація…
    З Шкрякменом до перемоги

    Хай цю баришню також візьми. Раді майдану необхідна психологічна допомога

    • Ви самі нижче написали як вирішується надзвичайна ситуація з навалою анонімних тролів. Але Зорян тут до чого? Скарженецькі доктори нададуть Вам усю потрібну допомогу…

 3. Заречнюк не просто голова організації Склавин-воїн. це адвокат, Герой Майдану, важкопоранений на Інститутській, юрист.Весь світ облетіло відео як він виносив поранених поки сам не отримав кулю.
  І що? Людина, яка прагне змін програє 75 річному дідові комуністу, в якого в місті десятки тисяч метрів приміщень.
  І ці люди хочуть змін? не вірю, не заслуговують. Їм треба ще підняти тарифи, обікрасти до ручки, забрати все. подивіться на результати виборів 2014 року. Герой майдану, сотник Кравчук програє грошам регіоналів Бондара і Кольгофер. Герой війни за Україну (Словянськ, Савур могила, Іловайськ, аеропорт) Василь Ковальчук програє грошам Мацоли, герой майдану Панчук програє грошам Лабазюка. Це люди про яких колись напишуть книжки, але хворе суспільство обирає гроші, гречку, маразматиків. не заслуговує таке суспільство на зміни. ні!

  • Згоден що то було б на краще. Заречнюка було б краще.
   Давайте ж розберемося що ж до чого…

   Коли Бухал став для багатьох “своїм”?
   То був важкий час кінця Союзу… Ми по кріхтям виборювали елементи нашої незалежності. От саме тоді Лев Бірюк підходить до Бухала, тоді — мера Хмельницького і каже практично наступне: “Ти ж бачиш що відбувається? І тобі треба ж мати дружбу з Львівщиною, бо там бітум, а тобі дороги ремонтувати…” Бухал дійсно прислухався до Бірюка і зробив дійсно на той час героїчний крок — його рішенням над Хмельницьким було підняти синьо-жовтий прапор. То в Тернополі прапор наш вже був, а у Львові ще не було. І тут …Хмельницький! Звісно, з того часу Бірюк та Бухал — лєпщі друзі, та члени “Батьківщини” разом. Особливо коли пригадати ще одного їхнього спільного друга — пана Стадніка…

   Коли в Лева Бірюка не вийшло стати головою ОДА, то тепер він чітко мітить у мери і тут, на мою думку, його шанси досить чіткі… А тому і друг по життю Бухал як голова Громадської Ради — то добре.
   Загалом, пан Бухал на цій посаді може і добре. Легко вимагати чогось у мера, коли ти в курсі що реально вимагати, а що ні.
   Але тут пану Бухалу треба буде добре попрацювати щоб об’єднати до купи усі, досить різні, громадські організації міста — а без того нічого не вийде…

   Що ж до змін. Хлопці, ну коли ви вже зрозумієте, що один в полі не воїн? Щось можуть змінити тільки організації.

   Як би то не було, але ми, Курінь Інформаційних Технологій Українського Козацтва, готували наших хлопців що до Майдану, що до війни більше десяти років. І Герої Майдану вони, і Герої АТО… От, наприклад, наш обозний, Роме Цехмістер. Ото саме він підбив БТР на Майдані. Запитую в нього — “Було лячно?” — відповідає — “А скільки разів з Бродів я приїздив з перебитими ребрами? Так мені після Бродів то –…” …а де зараз Рома? Героїчно воює в АТО… І багато інших наших козаків і Герої Майдану, і Герої АТО…

   Так, тренував своїх хлопців і Сашко Павлюк. І його хлопці так само дуже добре себе показали як на Майдані, так і в АТО.

   Але… боронити Україну треба! Але чого буде варта та оборона, коли ми тут не зробимо Україну?
   Більш того — от наші хлопці вернуться з АТО і запитають — а Ви тут що робили? І, повірте, панькатися не будуть!

   Що робити? Приходьте до нас! Приходьте до інших козацьких організацій — благо їх в нас є багато. На худий кінець створюйте свою організацію. От Семенченко казав що створить Українську Військову Організацію. То що — чекатимете коли він вийде на пенсію і її таки створить чи вже зараз візьметеся і таки її зробите?

   Зрозумійте, партії працюють лише на рівні України. На рівні міста вони працюють під час виборів або для наступних виборів. Не заангажовано до виборів працюють лише громадські організації…

   • телефонуйте негайно в Скаржинці, звідти втік пацієнт.
    Бірюк – губернатор – це плід хворої уяви. Порошенку до одного місця звернення ГР і інших.
    ти чув розмову Бірюка і Бухала?

    • Чув. Від Бірюка коли той вийшов з кабінету Бухала.
     І бачив результат. Наш Прапор над міськвиконкомом.
     Тому Бірюку та Бухалу — РЕСПЕКТ та ПОВАГА!

     Згоден з вами, що кожен, хто підписується як анонім — пацієнт Скарженецької лікарні. Вважаєте вашої АйПі не записано??? Тільки от …а кому Ви потрібні, щоб на Вас ще витрачати носії інформації? …

     Я завжди підписуюсь своїм ім’ям і тому відповідаю про те, що пишу…

   • ЩО ОДИН ЩО ДРУГИЙ —- СТАРІ МАРАЗМАТИКИ…. А КОЗАЦЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ (на мою думку) — також маразм … ОЛЕНА ПАВЛЮК– АТАМАНША … ІВАН БУБЕН….. ТА ДУЖЕ БАГАТО СПІРНИХ ОСІБ…. НАВІТЬ НАЗИВАТИ ГИДКО…

    • Вірно підмічено, а хай Назарішин і дасть відповідь про “атаманш”, Бубенів дружбу про дружбу з “тітушковозом” Тарасюком та інше прошу, дуже прошу не плутати з справжніми козаками більшість яких зараз на фронті.

 4. Вячеслава Владимировича поддерживаем.
  А теперь, господа, хватит стонать. Впереди выборы в местные советы. Вот и собираемся вокруг героев и помогаем им стать депутатами. А то за бабло поотдавали свои голоса Бондарям, Мацолам, Лабазюкам а теперь плачетесь.
  Слава Украине!

 5. Ой! А что там за арифметика такая? За Бухала- 56, за Заречнюка-55, вместе 111, а в голосовании приняли участие 90 из 102. А это как?

  • А якщо додати голоси за інших, то взагалі півтисячі може сягнути)))
   Спочатку голосували за одного, потім за іншого

 6. фейкова якась громадська рада вийшла. якийсь вусатий дідок,який когдато там вообще шось зробив 🙁 . оце бред,якась непонятна комісія. когось там вибирають.на що вона там вплине непонятно. вот я напрімер,замість армії дармоїдів разних податкових різних,мінтів,продажних і поставив би пару серваків разних,і трохи шарящих людей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.