На Хмельниччині учасники АТО подали заяв на одержання понад 800 га земель

У Хмельницькій області на кінець квітня 2015 року військовослужбовці, які беруть чи брали участь в Антитерористичній операції на сході країни, подали 808 заяв на отримання земельних ділянок у рамках безоплатної приватизації.

Про це йдеться у прес-релізі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

ukraine

По майже 100% отриманих заяв – 807 – надано позитивні висновки та видано дозвіл на розроблення проектів землеустрою.

Також наголошується, що у власність військовослужбовцям уже передано земельні ділянки загальною площею 89 га.

“Землі для учасників АТО виділяються в усіх регіонах України, пропорційно до кількості отриманих заяв, окрім Донеччини та Криму”, – йдеться у прес-релізі.

Довідка НГП. Відповідно до Земельного кодексу України, територіальні органи земельних ресурсів передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Розпорядження землями комунальної власності в межах населених пунктів здійснюють сільські, селищні та міські ради.

Для отримання дозволу на розроблення землевпорядної документації, який є початковим етапом у процесі приватизації земельної ділянки, учасникам АТО необхідно звернутися з відповідною заявою до землевпорядної служби області з копією паспорта, ідентифікаційного коду, графічного зображення бажаної ділянки та документом, що підтверджує участь заявника в антитерористичній операції (довідка, наказ частини або посвідчення).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. місто Хмельницький – єдине місто в Україні (після Донецька і Луганська), де не видали ні одної земельної ділянки для воїнів АТО.
  Дякуємо міській владі.

  • і не дадуть, на ту землю шо залишилась десь 10 тисяч претендентів + чорнобильці і афганці і інші пільгові категорії, подякувати міській владі зможете в жовтні на виборах 🙂

  • 807 га це не 100% від 808 заяв, оскільки основна маса заяв – для ведення особистого селянського господарства по 2 га кожна. Тільки одиничні заяви на меньші площі!!!!

 2. Все такие умные! А вы знаете какой это длительный процесс? Город разбит на зоны, не могу с земель транспорта и связи дать 10 соток на огород или под дом. Люди, если вы дилетанты то не умничайте! Очередь на 0.1 га в городе более 1000 человек. Просьба ко всем умникам: укажите свободные земли в городе и проблема решится, а то языком ляпать каждый может!

  • Ви такі розумні і так грамотно все описуєте. Вот я подав заяву і мене пставили приблизно 2000 в пільговому списку.Скажіть мені будь-ласка звідки я можу знати де вільна земля є в Хмельницькому? можливо даною інформацією повинен володіти держкомзем якийза це зарплатню получає?
   Це все корупційні схеми, і всіх хто до них причетний потрібно під стінку ставити, я думаю скоро так і буде.
   Слава Україні. Смерть Ворогам! Як зовнішнім так і внутрішнім.

   • УЧАСНИКУ АТО. Я готов вам помочь, скажите куда и на чьё имя вы подали заявление. И где хотите получить участок и для каких целей?

   • УЧАСНИК АТО. Прошла неделя, а ты молчишь. Выходит что ты болтун а не АТОшник!!! Понты гоняешь!

 3. Все такие умные! А вы знаете какой это длительный процесс? Город разбит на зоны, не могут с земель транспорта и связи дать 10 соток на огород или под дом. Люди, если вы дилетанты то не умничайте! Очередь на 0.1 га в городе более 1000 человек. Просьба ко всем умникам: укажите свободные земли в городе и проблема решится, а то языком ляпать каждый может!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.