В Кам’янці-Подільському пройшов першотравневий мітинг комуністів

Сьогодні в Кам’янці-Подільському близько 40 пенсіонерів зібрались в парку Танкістів на першотравневий мітинг. Організатором акції виступив міський осередок Комуністичної партії України.

В руках у мітингуючих були прапори КПУ та транспаранти «Вернем страну народу», «Власть и собственность – трудовому народу» та «Людині праці – слава!».

Перед початком мітингу правоохоронці ретельно оглядали периметр навколо скверу. Загалом, громадський правопорядок оберігали близько 20 міліціонерів.

Учасники акції, здебільшого,ностальгували за «булочками по 5 копійок» та критикували олігархів та владу за тиск на КПУ, а головний комуніст міста Петро Приступа обурювався прибутками «Рошену» та міністрів Уряду.

IMG_5694

IMG_5690

IMG_5689

IMG_5696

В Кам’янець-Подільській міській раді НГП пояснили, що причин забороняти такий мітинг в них не було, адже ані Компартія, ані радянська символіка ще досі в Україні не заборонені. До слова, Кам’янець-Подільський, мабуть, чи не єдине місто на Хмельниччині, де комуністи таки відсвяткували своє свято.

Якщо ж ви, чи ваші рідні дуже хотіли потрапити на такий захід, але не змогли, то «Незалежний громадський портал» пропонує вам короткий зміст першотравневої акції в Кам’янці:

 • «Да здравствует первомай! Да здравствует Коммунистическая партия Украины!».
 • «А пам’ятаєте, скільки раніше коштував хліб, булочка, молоко, а скільки зараз?».
 • «Бандерівці стріляли нашим дідам в спину, а зараз їхній червоно-чорний прапор можна купити крізь, а червоний Перемоги – ні».
 • «Вже заборонили нашу символіку, ордени, медалі».
 • «А на «гробовые» сейчас вообще денег не отложить».
 • «Якщо б краще український народ зажив без Комуністичної партії, то ми б саморозпустились».
 • «Сьогодні вони придушують КПУ, потім робітника, потім свободу слова, а потім підімнуть всю націю».
 • «На війну посилають дітей, щоб гинули хтозна за що».
 • «Немає, що святкувати. Ми мітингуємо проти такого життя».
 • «Скоро нас вийдуть тисячі».

По завершенню мітингу, Петро Приступа повідомив НГП, що робитимуть комуністи в разі підписання Закону «про заборону пропаганди комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років в Україні та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів, а також їхньої символіки в Україні».

«Я думаю, що Президент в нас боягуз  і він не ризикне до 9 травня це заборонити. Якби він мав це зробити, то зробив би до 1 травня. Закон буде відправлений у Верховну Раду на доопрацювання і, ми так думаємо, в кінці травня він його підпише. Якщо він його підпише, то ми будемо цей Закон виконувати. Куди ж ми дінемося?» – заявив комуніст.

Всі фото Дмитра Шеремети, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Приєднуюсь до всього, що сказали комуністи. Але не погоджуюсь з останнім пунктом. 33-тій рік показав, що українці, радше, мовчки повзтимуть вмирати на цвинтар, аніж піднімуть голос проти глитаїв. Немає гордості в нації, немає внутрішнього стержня, немає почуття людської гідності. А щодо т.з. Революції гідності, то олігархи її так назвали, аби замилити очі люмпенам. Прикро!

  • І.Франко писав : Мене сьогодні образили назвавши мене українцем, якийже я українець, я ж русин. До 1917 року в Україні населення називало себе русинами.
   Національнісь українець придумана радянською владою. Сьогоднішні “патріоти” повинні б бути вдядні радянській владі за те що створили Україну в її нинішніх кордонах, приїднали Західну Україну в 39 році, подарували Україні Крим і т.д. Так що дякуйте “шановні патріоти” Леніну і радянській владі за своє існування. Як би ви не рикали з історії сторінки невичеркнеш. Да здраствует 1 МАЯ !

   • Їбанько. Територія УНР і ЗУНР після Злуки була набагато більша: Від Холмщини і Пряшівщини до Кубані і Курщини. Плювати я на твою радянську владу хотів.

   • Какой-то бред воспаленного мозга. Говорить спасибо за то, что убивали, уничтожали, сами для себя комуняки создавали лечсанупры, спецкурорты, спецобслуживание… задрали! Надо было построить страну в которую мечтали бы все попасть и вопросов бы не было. ВСЕ ВРЕМЯ ТОЛЬКО ВРАЛИ!!!! Детей своих норовили заграницу отправить и по сей день норовят. У лаврова сын в Америке, путлеровские тоже все время в Европе, симоненин вообще капиталист и прохиндей сексуально озабоченный. Продали Россию, а теперь выеживаются. Тупые до невозможного, просто московские холуи, противно смотреть.

 2. ” головний комуніст міста Петро Приступа обурювався прибутками «Рошену» та міністрів Уряду.”Чого ж вiн не обурюэться прибуткам Симонэнiна?….

 3. 1 травня – це не свято, прринаймні не моє. Нормальні працьовиті люди садять картоплю, працюють на городі. Свято тільки для ледачих, яким щодня свято, повод напитись. Международний день “ледащихся”.

 4. Свято,якщо народ перемiг кровожерiв.А так Камянець-зразок европейського i демократичного мiста!

 5. Мені сподобався лозунг з написом “Вернем страну народу” нарешті українській народ отримав заяву, що комуністи все ж таки вирішили повернути державу народу та піти у небуття.

 6. Пусть бы рассказали не про булочки по 5 копеек, а про себя. Вижу нескольких старперов, среди них городского сумасшедшего. На титушек 50 гривен не нашлось? А кто же будет вешать 300 попов на аллее в воспитательных целях ? (В.И.Ленин-Ульянов) . Я уже молчу про врагов народа.

 7. Пусть бы рассказали не про булочки по 5 копеек, а про себя. Вижу нескольких старп**ов, среди них городского сумас***шего. На ти*ушек 50 гривен не нашлось? А кто же будет ве**ть 300 попов на аллее в воспитательных целях ? (В.И.Ленин-Ульянов) . Я уже молчу про вр**ов народа.

 8. Російські лозунги говорять самі за себе.

 9. Коммунист – это запрограммированная пропагандой особь! Поэтому в советское время везде были эти дармоеды – комсорги, парторги, замполиты, пропагандисты. Они занимались тем, что врали то, что им приказывали врать из Москвы. Толку от них никакого, один вред, форменные дармоеды. Зарплаты имели высокие. О них говорили – рот закрыл, рабочее место убрал.Мой дед, полковник запаса советской армии мне это все рассказал. Мой дед никогда не врал.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.