З 1 травня у Хмельницькому піднімуться тарифи на воду

Рахунки за водопостачання та водовідведення у Хмельницькому зростуть з 1 травня.

Нові тарифи для комунального підприємства «Хмельницькводоканал» затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«До копійки не скажу, але вода буде коштувати близько 4,25 грн. за “куб”, водовідведення – 4,13 грн. Наразі хмельничани сплачують за воду 3 грн. 84 коп, а за водовідведення 4 грн. 09 коп.  Коригування тарифу відбулось лише в частині витрат на електроенергію.  До уваги не бралось подорожчання пального, газу, матеріалів.  Тому на повну окупність з новими тарифами не вийдемо», – повідомив “Незалежному громадському порталу” директор КП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун.

Він також розповів, що подібне подорожчання відбулось у понад 30 підприємствах з водопостачання України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Павун – брехун! Вони що воду машинами возять, що б казати за ціни на пальне! Менше сраку свою возити треба! А складова пального у ціні води думаю мізерна. Тариф на водопостачання для МКП “Хмельницькводоканал” був затверджений останнній раз (з діючою ціною) 23,05,2015 р.. І в постанові чітко вказано ціну, так що, вислів “«До копійки не скажу, але вода буде коштувати близько 4,25 грн. за “куб”, водовідведення – 4,13 грн.” недоречний, бо якщо НКРКП вже затвердила тариф, то він чітко вказаний у Постанові НКРКП. На підтвердження даю ссилку :http://www.water.km.ua/index.php?item=109&item_id=36. Читайте та думайте.

  2. Наразі хмельничани сплачують за воду 3 грн. 84 коп, а за водовідведення 4 грн. 09 коп.

  3. 3 грн. 84 коп – це з ПДВ (3.20 грн. + 20% ПДВ= 3.84грн.)

  4. Потрібно потерпіти і все налагодиться. Разом ми зможемо!

  5. цікаво працюють журналісти. насправді, ціна 4,25 і 4,13 – вже з ПДВ. так що, тариф збільшиться на 40 і на 4 копійки відповідно. неграмотно пишете!

  6. Ціна на воду ще нічого, та й в кваритру її треба подати, сама не потече. А от тарифи на газ при тому, що в Україні є газ, оце питання!

  7. Ви ще радійте! В Дунаївцях тариф вже 6,64 вода, 11,46 каналізація, разом 1 куб/м 18,1 гр. При тому що ми не качаємо воду з річки і очищати не потрібно , вода йде з підземної скважини під містом. Всьго на місто 2 насоси тільки робить. І комісії збирали і перераховували , і люди виходили на мітинг так все й лишилося на місці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.