Фірма депутата Мандзія зробила крок до монополізації пасажирських перевезень у Хмельницькому

Товариство з обмеженою відповідальністю “Рембуд-транс” стало переможцем на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутів Хмельницького за блоком №4, який раніше належав перевізнику “Купаві”.

Таке рішення сьогодні виніс конкурсний комітет.

Участь у конкурсі взяло лише “Рембуд-транс”. Щоправда, директор комунального підприємства “Електротранс” Віктор Паламарчук, який прийшов на розіграш блоку, також назвав себе претендентом. Але його підприємство не встигло вчасно подати документи на конкурс. Відтак його кандидатура сама по собі відпала.

Як повідомили “Незалежному громадському порталу” деякі перевізники, “Електротранс”, яке має в активі блок №1, підіграло на користь “Рембуд-трансу”. Це випливає з того, що представник комунального підприємства на 5 хвилин спізнився на офіційну реєстрацію конкурсних документів.

Таким чином, ТОВ “Рембуд-транс”, крім блоку №2 перевезень, одержало блок №4, куди ввійшли десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВ “Рембуд-транс” є депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій.

Донедавна керівником цього підприємства зазначався тесть Мандзія Микола Щерба. Проте з 2 лютого 2015 року очолює “Рембуд-транс” Валентин Заболотний.

Разом з тим, пан Заболотний є керівником ряду підприємств Хмельницького: ТОВ “Горра” (агенція нерухомості), ТОВ “ДОБРОБУТІНВЕСТСЕРВІС”, ПМП “МАРКЕТ-НЬЮС”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. (Директор комунального підприємства “Електротранс” Віктор Паламарчук, який прийшов на розіграш блоку, також назвав себе претендентом. Але його підприємство не встигло вчасно подати документи на конкурс. Відтак його кандидатура сама по собі відпала), — після цього такий директор повинен був бы одразу написати заяву на звільнення за власним бажанням! Бо залишив своїх працівників без роботи, побачимо на реакцію міської влади від такого горе керівника комунального підприємства.

  2. Це називається фіктивним тендером , а Паламарчук –підставний учасник. ДОГОВОРНЯК!!! Лабазюк з Мандзієм забезпечили собі грошенята на місцеві вибори, де Мандзій буде конячкою-претендентом в мери від Лабазюка. А Паламарчук має за це всі шанси влізти в крісло першого зама губернатора. Ось так ,малята, твориться новітня історія . Живем по старому, а балакаєм по новому.

  3. Потрібно ще в Електротранса забрати маршрут № 51. Живу в Раково, дивуюсь, як можно було так за рік занапастити 51? Його ніколи немає, хамовиті незграбні кондуктори, інколи навідь не підведеться, щоб взяти гроші за квиток, спокійно зупинок 5 безкоштовно проїдеш.

  4. а саме існування блоків не суперечить законодавству та здоровому глузду?адже перевізники мають “годувати” ще і адміністрацію блоку,а це підвищує тарифи….

  5. Для чого “Електротранс” має боротись за ці маршрути, якщо основний вид діяльності – електричний транспорт !!! Хіба важко побачити “ідею” міської влади про конкурс ?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.