Сільський голова Лісових Гринівець вбачає терактом розповсюдження “чорних” листівок

Сільський голова Лісогринівецької сільської ради (Хмельницький район) Василь Лежанський вбачає терактом розповсюдження “чорних” листівок на території сільради.

Про це він заявив “Незалежному громадському порталу”.

Зокрема, по селах Стуфчинці, Скаржинці, Лісові Гринівці розповсюджуються листівки із закликом “Вітчизна в небезпеці”, в яких закидається Лежанському організація козацької ходи з Кам’янця-Подільського до Хмельницького з гаслами “Путін – наш президент”, “За Росію”; вказується, що нібито сільський голова продав 12 гектарів лісу за Лісовими Гринівцями і частину нового кладовища в селі.

“До цього причетні Роман Пісковецький і Олег Кошовий, котрі купили за межами Лісових Гринівець земельні ділянки під будівництво котеджів (наразі ці землі знаходяться у межах села – НГП). Сільська рада не дає відповідного погодження, оскільки маємо підтвердження, що ці землі мають археологічну цінність часів трипільської культури. Після Великодня до нас приїдуть київські археологи, котрі мають надати свої висновки. Таким чином названі добродії зводять зі мною особисті рахунки”, – прокоментував Лежанський.

Він пояснив, що землі, які роздали Пісковецькому і Кошовому, у Генеральному плані сільради прописані, як пасовища.

“Я відстоюю позицію громади. Хочеш будуватися – будуйся. Але, якщо не маєш відповідних дозволів і документів, а тим паче є рішення сільської ради, яке забороняє будь-яке будівництво на місцях культурної спадщини, вибачай, але ніякої забудови не буде”, – зауважив сільський голова.

Лежанський наголосив, що звернувся до міліції та СБУ дати адекватну оцінку розповсюдженню таких листівок, тому що “вбачає у цьому теракт проти держави”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. а чому ви не пишите, що думає чи вбачає сільський голова села Новолабунь? можна також написати про Сьомаки чи Западинці.

  • Здравствуйте.
   Какие “Сьомаки чи Западинці” вы имеете ввиду? Из какого района? Надеюсь, не Старосинявского?
   Если да, то напишите мне VOLINETS_LENA@MAIL.RU
   Мне это интересно как жительнице этого района. Я очень переживаю, что у нас, возможно, какие-то пророссийские настроения

   • та нема там ніяких проросійських хвилювань.
    просто про Лісові Гринівці пишуть більше чим про Хмельницький.
    в нас сама крута посадова особа – це сільський голова Лісових Гринівець..треба почати писати про всі наші села в області.

 2. НІХТО НІЧОГО НЕ ДОКАЖЕ !!! В КОГО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ ТА ЗВ*ЯЗКІВ – той буде правий !!! ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ ПРОЙШОВ УСІ ІНСТАНЦІЇ !!! ЙОМУ НАВІТЬ ДОПОМАГАЛА НИНІ ПОКІЙНА ВАЛЕНТИНА СЕМЕНЮК !!! А ВІЗ І НИНІ ТАМ !!! ТЕПЕР ЩЕ ВОРОЖІ ЛИСТІВКИ ДОБАВИЛИСЯ!!!

 3. Знаєте,з тим Лежанським стільки проблем,які він сам і створює.Запрошує весь час телебачення і пише в газети.Для чого? Я не можу цього зрозуміти.Знаю точно,що в Пісковецького офіційно оформлені документи на землю.Це правда.Лежанський цю землю пообіцяв серйозним людям,як він говорить.От в цьому і зарита собака.Всрамся,але не здамся,а допомагає йому в усьому його дружбан з Партії регіонів Тарасюк Пєтя(той,якого облили зеленкою)У кожного своя правда! Набридли!

 4. Дорогий ви наш патріот Лежанський. Чому ж ви не висуваєте питання про надання земельних ділянок для воїнів АТО. Яка користь громаді з тих земель, що ви продали (тільки звичайно для вас і ваших друзів паразитів нашої Держави). Не знаєте як, я вам підскажу: Рішенням про переведення земель з сільськогоспод. призначення в землі для індивідуального будівництва. Де воно береться це рішення – там де бралося коли будувалися котеджі.
  Ви не професійна людина, а фаховий рівень – незадовільний.
  Розпочинайте з себе, з села, з людей які там мешкають – а результат сам все покаже – патріот ви чи ні.

 5. А ви прийдіть та подивіться як Василь за каденцію навів порядок у себе вдома.
  Хату перекрив, утеплив, паралельно із підпірною стіною у центрі села почав будувати собі огорожу-стіну із дубовою брамою.Господар що там сказати!!!

  • Люстрація селищних рад скоро розпочнеться. Хабарники будуть виявлені та покарені. І не просто звільнені, а будуть нести кримінальну відповідальність. Майно буде передано у власність громади і ніяка огорожа-стіна з дубовою брамою не допоможе. Головною підставою для перевірок буде Ваше зверенення або зверенення громади села до відповідних органів.

 6. Фейковий патріот Лежанський! Багато говорить,мало робить!Врешті решт це потрібно припиняти.Не брати жодних коментарів у нього,але він за це плотить гроші,тому журналісти не відмовляють йому в піарі.Багато брехні у нього .Дядько зі села повинен займатись розбудовою села,а не втручатись в роботу профессіоналів.Хто він за фахом? Йому всеодно трипільська,чи скіфська культура.Він не знає про що говорить.А господар він славний,все для себе і свого друга Тарасюка робить.Тарасюк давно звільнений,перевізники розповідали скільки вони з Вербановським брали грошей за маршрути.Давайте витримаємо паузу!

 7. Василь крав,краде і буде красти!

  ще його батько крав цемент машинами-повчав синка як жити!
  Лежанський взривав попередника Грицину,сьогодні розпродав землі навколо села,сам має 9 участків,3 три не розмитнені машини,на незаконно зайнятій ділянці садибу 350 м2 та 87000 $ готівкою в хаті.
  І коли їде по селі дивиться по сторонах на пиці їдка посмішка над громадою!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.